Zoeken Vraag het forum

Regels vroeger?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Meisje

    Hallo

    Woensdag heb ik mijn laatste pil genomen in de avond maar in de ochtend had ik al een beetje bruin bloedverlies en dan was dat gestopt. Vandaag heb ik terug wat bloedverlies een beetje en gestopt. Normaal gezien heb ik mijn regels op maandag. Moet ik me zorgen maken of wat is dit? De vorige twee maanden waren men regels ipv maandag eerder al naar dinsdag gegaan..

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Omdat je dus 1 x keer duizelig bent geweest denk je meteen aan een hersentumor…dat is toch wel wat overdreven

    Reageren
    John (moderator)

    Dat is geen reden om je zorgen te maken. Gewoon even rustig afwachten

    Reageren
    Charis

    Heey ik heb eens een vraagje als je 2 dagen vroeger je pil inpakt is dat erg en of is de kans groter dat ik seks ga hebben dak zwanger kan worden ?

    Reageren
    John (moderator)

    Als je bedoeld 2 dagen eerder op het einde van de stopweek: dan is dat geen probleem

    Reageren
Reageer op: Regels vroeger?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.