- Meisje6 maart 2020 om 18:29
Hallo
Woensdag heb ik mijn laatste pil genomen in de avond maar in de ochtend had ik al een beetje bruin bloedverlies en dan was dat gestopt. Vandaag heb ik terug wat bloedverlies een beetje en gestopt. Normaal gezien heb ik mijn regels op maandag. Moet ik me zorgen maken of wat is dit? De vorige twee maanden waren men regels ipv maandag eerder al naar dinsdag gegaan..
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
6 maart 2020 om 18:32Omdat je dus 1 x keer duizelig bent geweest denk je meteen aan een hersentumor…dat is toch wel wat overdreven
ReagerenJohn (moderator)
6 maart 2020 om 18:41Dat is geen reden om je zorgen te maken. Gewoon even rustig afwachten
ReagerenCharis8 maart 2020 om 10:11Heey ik heb eens een vraagje als je 2 dagen vroeger je pil inpakt is dat erg en of is de kans groter dat ik seks ga hebben dak zwanger kan worden ?
ReagerenJohn (moderator)
8 maart 2020 om 12:51Als je bedoeld 2 dagen eerder op het einde van de stopweek: dan is dat geen probleem
Reageren


