- Dees18 juli 2018 om 15:53
Hallo,
Ik hoop dat iemand mij kan helpen.
Ik heb een miskraam gekregen en ben op doktersadvies begonnen met de pil te slikken om de bloeding te stoppen. Ik heb deze 2 a 3 dagen geslikt, 1 vergeten en niet meer ingenomen, daarna 1 pil ingenomen en verder niet meer. Ik heb maximaal 3 a 4 pillen dus in week 1 ingenomen. De laatste pillen heb ik helemaal niet ingenomen, en nu heb ik een doorbraakbloeding gekregen. Ik heb wel elke dag seks gehad. Is er nu een kans dat ik alsnog zwanger ben geworden ondanks de doorbraakbloeding?
En zoniet, heb ik deze maand dan wel alsnog een eisprong of hebben die paar pillen mn eisprong voor de hele maand onderdrukt? Ik heb namelijk vernomen dat je na een miskraam ook extra snel zwanger weer raakt.
Mvg, Desiree
6 reactiesReagerendees18 juli 2018 om 20:39niemand?
ReagerenJohn (moderator)
19 juli 2018 om 03:12Dat zijn vragen die niemand zo kan beantwoorden….
Reagerendees19 juli 2018 om 12:24bedankt voor de reactie in ieder geval. Kunt u mij misschien uitleggen waarom het vergeten van de pil juist in week 1 een risico is? ik weet van mezelf namelijk dat ik een late eisprong heb op ongeveer dag 18-19 in een cyclus waarin ik geen pil gebruik… hoe komt het dan dat het vergeten in week 1 juist het risico is?
ReagerenJohn (moderator)
19 juli 2018 om 12:26omdat een vergeten pil een eisprong kan opwekken in de eerste en de derde week van de strip
Reagerendees19 juli 2018 om 19:22Dus doordat ik meerdere pillen in week 1 niet heb ingenomen kan t zijn dat ik dus alsnog een eisprong krijg deze maand als ik het goed begrijp?
ReagerenJohn (moderator)
20 juli 2018 om 00:52Dat zou kunnen
Reageren



