Zoeken Vraag het forum

Zwanger of iets anders?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi,

    Vorige week kwam ik erachter dat ik van mijn vorige strip (150/30 microgram) de laatste pil was vergeten.. ik heb deze dus niet meer ingenomen en heb dus een dag langer gehad tijdens mijn stopweek. Ik heb in de laatste dag van mijn stopweek onveilige seks gehad met mijn vriend (bijna 3 jaar een relatie). Ik ben dus eigenlijk een dag te laat begonnen met het nemen van mijn huidige strip. Nu heb ik vanaf de 21ste dag van mijn cyclus (28 dagen) al 3 dagen licht bruin bloed en soms wat bruine draden bij het afvegen. Het bruine bloed is heel weinig. Ik kan de hele dag met het lichtste maandverbandje doen en dan nog zit er amper tot niks in. Ook heb ik 1 keer een druppel licht rood bloed gehad. Verder heb ik last van menstruatieachtige klachten (buikpijn onderbuik en een opgeblazen gevoel), maar ik moet pas over een week ongesteld worden. Kan iemand mij helpen? Ervaringen?

     

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat betekend dat je een pil vergeten bent, want je had een dag eerder met de nieuwe strip moeten beginnen. Dan is er wel een kleine kans op zwangerschap. Doe voor de zekerheid een zwangerschapstest

    Reageren
    Catootje

    Gebruik van de pil bevordert een toestand van oestrogeendominantie. Dan is het oestrogeen relatief te hoog ten opzichte van het progesteron. Dit kan op zich al allerlei klachten geven.

    Reageren
    Anoniem

    Ik wil er ook nog aan toevoegen dat ik ontzettend moe ben en nu ongeveer anderhalve week wel 1 a 2 keer per dag extra een dutje doe. Ook ben ik met vlagen licht misselijk. Ik maak me een beetje zorgen dat er, naast zwangerschap, iets anders ernstigs aan de hand is.

    Reageren
Reageer op: Zwanger of iets anders?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

4 min leestijd

Striae tijdens de zwangerschap: wanneer, voorkomen en welke crème helpt?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.