- anoniem30 juni 2011 om 23:17
Wat gebeurt er als een man de pil zou slikken? Het is duidelijk dat de pil niet voor mannen bedoeld is. Heeft dit grote gevolgen voor een man en zijn hormonen huishouding? Als er per ongeluk eens eentje word doorgeslikt, is dit nog niet zo erg toch?
52 reactiesReagerenAnoniem1 juli 2011 om 22:01Nee, dat kan geen kwaad. Als je langdurig hormonen zou gebruiken heeft dit wel gevolgen zoals het kleiner worden van de geslachtsorganen. Niet doen dus.
ReagerenAnomiem1 juli 2011 om 23:37Per ongeluk het verkeerde pillendoosje gepakt in het donker. Het zat me niet helemaal lekker en ik maakte me een beetje zorgen toen ik er later achter kwam.
Reagerenjacob1 oktober 2012 om 12:27slik al 3x 21 dagen de diana pil ik ben een man mijn huisarts schreef dit voor. voor mijn acne maar heb nu borstgroie niet dat ik dit erg vind want ik wilde toch altijd al borsten.
Reageren
ik heb daar wel eens over gepraat met me huisarts.
me acne is weg helemaal. mijn vraag aan u is kan ik hier mee doorgaan en is dit schadelijk of niet.Emma1 oktober 2012 om 14:47Hallo Jacob, waarop bespreek je dit niet met je huisarts? Hij kan jou het best adviseren. Hij kent je.
Groetjes
Reagerenmaarten8 juli 2013 om 20:18ik ben vandaag begonnen met de pil slikken. wilde altijd al graag een paar borsten, dus toen ik dit las kwam mijn droom uit.
thanks Jacob.
ReagerenAnoniem22 november 2014 om 01:27Ik heb een vraag ik ben zelf een man van dertig en heb de aftermorning pil geslikt en nu lijkt dat ik net borsten krijgt voel het aan beide kanten kan het dan echt gebeuren ik had wel verwacht een vrouwen stem
ReagerenAnoniem19 december 2014 om 12:22Hahahahahaha grapjaaaaasssss
ReagerenAnoniem24 februari 2015 om 14:40Ik heb 1x de pil geslikt en begon te zeuren, janken om niks, het huis schoon te maken, de was te doen, te koken etc etc etc. Dus JA het is schadelijk met alle ernstige gevolgen van dien
ReagerenAnoniem14 april 2015 om 15:18Hallo?
Reageren
ik vraag mij af , als je dan al borsten of borstjes krijgt en je stopt met de pil te nemen , gaan de borsten dan ook terug weg na een tijd of hoe zit dat juist !!Anoniem5 juni 2015 om 19:54als je als man de pil slikt lrijg je dan gespierde borsten of moobs? Ik wil zelf graag meer mannelijke borsten…
ReagerenJohn (moderator)
5 juni 2015 om 22:17Wat dacht je van sporten en borstspieroefeningen? Je wilt toch mannelijke borsten?
ReagerenAnoniem14 juni 2015 om 13:49Ik doe soms travestie , werkt het echt de pil ? Zou tof zijn voot mij
Reagerendaan eggen17 juni 2015 om 09:39Sinds 2jaar slik ik de morning after pil, ik heb borsten, cup. B ondertussen. Dit wilde ik altijd al dus is niet erg, ben ook transgender. Maarrr het is dus niet al te best voor mannen
ReagerenRoy Van Daele12 oktober 2015 om 12:09Hallo! Ik gebruik al enkele jaren dagelijks de pil. Ik kan dus uit ervaring spreken dat dit weldegelijk gevolgen heeft voor je lichaam, zo is mijn penis in die tijd gigantisch gekrompen en is mijn borstgroei er enorm op vooruit gegaan, niet dat ik dat erg vind want ik heb altijd al borsten willen hebben.
groetjes
Reageren
Roy




