Zoeken Vraag het forum

ziek

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • n.v.t.

    Ik heb al een paar maanden lang last van hoesten steeds als ik van binnen naar buiten ga of van buiten naar binnen of als ik de trap op loop of sneller ga lopen en zelfs s”nachts en het is soms zo erg geweest s”nachts dat ik ervan heb overgegeven ik ben al naar de dokter geweest en ze zeggen het is een kriebel hoes maar ik ben vorige week er heen geweest en ze zeiden nu weer het is een rechterlong infectie maar dat klopt niet volgens mij want ik blijf er vaak heel lang in die hoest hangen en dan verlang ik naar adem en soms hoest ik zo erg dat ik er automatisch traanen van krijg en ik wordt er nu wel een beetje moe van eigenlijk, ik heb ook altijd dat ik moet hoesten van parfum, dedorand. En ik ben al allergisch voor parfum, dedorand en chloor en ik heb eczeem maar ik weet niet wat ik heb, kan jij me misschien helpen???

    3 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Wordt de longinfectie behandeld ?
    Er is duidelijk iets niet in orde bij je . De dokter moet dat serieus bekijken en behandelen.Als hij het niet weet je doorverwijzen naar een longarts.

    Reageren
    Anoniem

    gewoon verwijzing vragen! Brenda

    Reageren
    Anoniem

    Nee dat doen ze dus niet

    Reageren
Reageer op: ziek
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.