Zoeken Vraag het forum

Bultjes Tattoo

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik heb nu 4 maanden geleden een tattoo laten zetten. Het is verder goed geheeld en niet veel last van gehad. De lijntjes zijn wel erg voelbaar. Ik merk nu ineens de laatste tijd dat de lijntjes nog meer opzetten en dat ik ook kleine bultjes op de tattoo krijg. Kan dit een allergische reactie zijn? En wat kan ik hier aan doen?

    5 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Het zetten van een tattoo is een vorm van verminken van je lichaam.
    Ik weet niet welke tattoo-shop je bent geweest en ik ken ook al die tattoo-shops niet.
    Het kan een allergische reactie zijn, ook een plaatselijke ontsteking.
    Ga naar de huisarts om het te laten onderzoeken.

    Reageren
    Anoniem

    Ik ben bij een goede tattooshop geweest, daar ligt het niet aan. Denk ook niet dat het een ontsteking is want het is niet rood. De lijntjes van de tattoo zijn heel erg zichtbaar en er zitten kleine bultjes op.

    Reageren
    Anoniem

    Het kan een lichte allergische reactie zijn, maar nog steeds ook een onderhuidse ontsteking. Ontstekingen iets verder in je lichaam zie je meestal niet van de buitenkant. Ga toch maar naar de huisarts, want die kan dat onderzoeken.
    Normaal gesproken zou ik je vragen een foto te plaatsen, maar in dit geval voegt het niet veel toe.

    Reageren
    Yo

    Ik heb hier precies hetzelfde probleem bij een 3 maand oude tattoo. Bultjes worden er zelfs meer. Hoe is het bij jou afgelopen? Wat heb je eraan gedaan en hoe lang duurde het voordat het over ging? Bedankt vast!

    Reageren
    Jo

    Ik heb er ook last van, wat heeft geholpen?

    Reageren
Reageer op: Bultjes Tattoo
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.