- Net getatoeëerd17 januari 2022 om 10:05
Ik heb mij 3 dagen geleden laten tatoeëren alleen nu verschijnen er ineens een soort witte bultjes op 1 plek van mn tattoo. Ik heb contact gehad met mn artist en die zegt laten drogen en ff afwachten anders naar de huisarts. Anderen nog ideeën?
p.s. het gaat om de puntjes op het dekselBijlagen:
2 reactiesReagerenmar22 augustus 2022 om 11:50ik heb t zelfde, het kan ook zijn door teveel insmeren. probeer wat minder te smeren en ongeveer na een week zou t minder moeten worden
ReagerenRob16 maart 2023 om 23:57Hoe is dit afgelopen?
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Bultjes op tattoo
- Door Net getatoeëerd
- 17 januari 2022 om 09:05
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties

