Zoeken Vraag het forum

Allergisch??

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik was laatst buiten aan het rennen ik kreeg het opeens erg benauwd begon piepend adem te halen, begon over te geven en me keel jeukte. Ik had daarvoor een snikker(chocolade met nootjes).de begeleider waarmee ik was waren bang voor een allergie ofzo. Hierbij mijn vraag: iemand idee wat het kan zij, wat ik er tegen kan doen en ik ben 14 jaar en een meisje.

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als dat maar een keer gebeurde hoef je daar niets aan te doen.
    Het kan best zijn dat door de inspanning je maag een beetje protesteerde. Als je een pinda allergie zou hebben zou je dat veel eerder al hebben gemerkt hoor

    Reageren
    Anoniem

    Maar het gekken was toen ik binnen was ging het weg.

    Reageren
    John (moderator)

    Een allergie zou niet zomaar zijn overgegaan door naar binnen te gaan.

    Reageren
    Anoniem

    Een piepende ademhaling hoort eigenlijk niet. Los van of het wel of niet veroorzaakt word door een allergie.
    Als je daar vaker last van hebt kun je de huisarts vragen even naar de longen te luisteren.
    Misselijk worden tijdens het sporten is niet heel uitzonderlijk, meer mensen hebben dat. Maar gecombineerd met de piepende ademhaling vind ik het wel opvallend, ik begrijp dat je er van schrok in ieder geval.

    Reageren
Reageer op: Allergisch??
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.