- Dirk-27 augustus 2010 om 14:07
Hallo, zal me even voorstellen, probeer al een tijdje te stoppen met blowen, en denk dat ik nu wel de doorzettingsvermogen hebt. ik rook c.a 20-30 euro aan wiet per dag 3-5 gram.
Dit doe ik in jointjes en in mijn bong.Dit patroon heb ik al c.a een jaar. en al mijn geld gaat er zown beetje aan uit incl geld van mijn ouders.
Ga ik hier nog afkickverschijnselen van krijgen?
als ik bijv 4-5 uur niet geblowt heb begin ik gewoon al te rillen en te zweten.
moet ik dit geleidelijk afbouwen of in 1 keer?
b.v.d
4 reactiesReagerenbieappels27 augustus 2010 om 19:10hallo ?
Ik ben 49 jaar en heb tot mijn 40ste héél veel geblowd, tabak gerookt en alcohol gedronken. Eerst gestopt met drinken, 8 maanden later met blowen nog ees een maand later met sigaretten. Kan niet beschrijven hoe positief dat voor me is geweest!
Ik ben met al die dingen van de ene dag op de andere gestopt. De ergste afkickverschijnselen had ik van alcohol. Na 3 weken was dat over. Met blowen viel dat heel erg mee. Je moet alleen maar voor ogen houden dat die verschijnselen weggaan. Als je een aanval hebt kan je zeggen: ok, kom maar af, zo dadelijk is dit over en heb ik toch weer niet geblowd. Het wordt gemakkelijker en gemakkelijker tot je het nog niet meer zou willen.
Ik denk dat je het door af te bouwen veel moeilijker maakt.
Hopelijk heb je hier iets aan.Groetjes, Bie
ReagerenDirk-27 augustus 2010 om 19:50Dankje, ja ik ben het beetje zo aan het zien, ik maak er gewoon een uitdaging van dat ik gewoon eens wil weten hoe het voelt om een weekje nuchter te zijn, dat gevoel heb ik vandaag pas weer een beetje gevoelt. dus ik blijf nu ook gestopt.
Heb net wel een jointje gerookt, omdat ik zo ga slapen en morgen wil ik dat ook het liefst laten.
en morgen wil ik dat ook gewoon gaan skippen dan maar een tijdje slapeloze nachten.maar heb ook nog pdd-nos en een depressie, dus ik denk dat ik het nog moeilijk ga krijgen.
deed dit ook eerst icm medicijnen zoals seroquel & wat ik nu heb is sertraline.
ReagerenAnoniem27 augustus 2010 om 20:02Lees ook:
Stoppen met Blowen Hoe en wat…???
http://www.dokter.nl/forum/Alcohol-drugs-roken/237863-Stoppen-met-Blowen-Hoe-en-wat.htmlGestopt met blowen
http://www.dokter.nl/forum/Alcohol-drugs-roken/40478-Gestopt-met-blowen.htmlStoppen met blowen
http://www.dokter.nl/forum/Alcohol-drugs-roken/213903-Stoppen-met-blowen.htmlIk wil zo graag stoppen met blowen
http://www.dokter.nl/forum/Alcohol-drugs-roken/40615-ik-wil-zo-graag-stoppen-met-blowen.htmlOvertuiging stoppen met blowen
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Alcohol-drugs-roken/37091-overtuiging-stoppen-met-blowen.htmlAnoniem21 april 2011 om 09:34Test je gebruik
Hier kun je je gebruik testen en nagaan of jouw manier van blowen riskant is of niet. Afhankelijk van je score worden verschillende adviezen gegeven.
Signaleringstest – Cannabis
http://www.blowout.nu/test_je_gebruikOver het programma
Wil je minderen of stoppen met blowen, dit programma kan je hierbij helpen.Hoe werkt het?
– Je volgt ons programma anoniem. Je lan inloggen met een verzonnen naam.
– Aan de hand van oefeningen en opdrachten kan je zelf minderen of stoppen met blowen.
– Je bent hier ongeveer 4 tot 6 weken mee bezig.
– Je hebt toegang tot je eigen online dagboek en forum.
– Je ontmoet in het forum mensen die ook willen minderen of stoppen.
– Er zijn geen kosten aan dit programma verbonden.Naar het programma.
Reageren
http://www.blowout.nu/over_het_programma



