Zoeken Vraag het forum

Plots raar voelen na alcohol

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jullio

    Beste lezer, ik loop al 3 jaar met een probleem. Ik leefde eigenlijk een perfect leven waarin ik veel plezier had en lekker naar feestjes ging noem maar op (18jaar, nu 21 jaar). Van de een op de andere dag werd ik op een zondag wakker met extreme dorst. Dit was veel extremer dan de nadorst die ik al kende. Hierbij last van veel andere klachten als extreme vermoeidheid, aanwezig kloppende aderen door mijn lichaam, duizeligheid etc. Ik een afspraak gemaakt bij de dokter en er bleek niks mis te zijn maar de klachten bleven (de dorst ging na twee dagen weg). Ik ben nu 3 jaar verder en al naar heel veel specialisten geweest maar steeds liepen de onderzoeken uit op niks. Nu ben ik doorverwezen naar een SOLK kliniek. Ik ben ervan overtuigd dat het probleem niet psychisch is omdat er duidelijke dingen zijn die invloed hebben op mijn klachten. Het is niet dat ik niet kan leven zonder een feestje natuurlijk maar er was nooit iets aan de hand tot op die ene dag. Ik heb wel COVID gehad maar niet zwaar. Mijn vraag is vooral, wat kan er mis zijn wat nog niet onderzocht is (er zijn algemene onderzoeken gedaan als bloed, bloeddruk, ecg) wat er voor zorgt dat ik me na wat alcohol zo slecht voel (dit is geen kater voor de wijsneuzen want die had ik voordat ik me slecht voelde ook al dus ik ken het verschil) en zo extreem uitgedroogd ben wat echt buitengewoon is? Ik hoor het graag.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Wat drink je zoal allemaal op een dag?
    Je hebt voldoende nachtrust? Je eet een beetje gezond? Gebruik je drugs of medicijnen?

    Reageren
Reageer op: Plots raar voelen na alcohol
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.