Zoeken Vraag het forum

Cocaine gevonden bij partner

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mup

    Hoi, mijn partner is in het verleden verslaafd geweest aan blowen en erg verslaafd aan ketamine geweest. In het uitgaans leven gebruiken we weleens drugs. (3/4 keer per jaar). Een gezellige avond met vrienden word weleens cocaïne besteld. Nu vind ik vorige week een bord met cocaïne in de keuken. Terwijl ik sliep heeft hij dus coke besteld en gesnoven. Hij gamed meestal tot laat en ik moet werken. Vanmorgen wil ik zijn werkjas wassen en vind ik lege en volle zakjes coke. Ook vannacht kwam hij pas laat in bed toen ik al sliep. Nu is mijn vraag, zijn dit tekenen van een verslaving? Hoe ga ik het gesprek aan? Hij kan snel boos worden dat ik door zijn spullen zit te neuzen. Dit is namelijk vorig jaar ook gebeurd. Ik had een vermoeden, keek in zijn bureau en vond allemaal zakjes. Zakjes mee genomen toen ik ging werken en later kreeg ik een flippende partner aan de telefoon. Die het niet normaal vind dat ik door zijn spullen neus. Sorry als het een beetje onduidelijk is maar ik zit in mijn hoofd best hoog in mijn emotie.

Reageer op: Cocaine gevonden bij partner
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.