Zoeken Vraag het forum

Mentaal sterker geworden Alcohol ?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Benny

    Hoi ik heb een vraag ben 15 jaar verslaafd aan alcohol geweest en ben nu 3 jaar clean maar ik dronk omdat ik psychische klachten en stoornissen had maar ben nu wel in even wicht ik dronk toen wel erg veel nu ben ik op het punt dat ik wil proberen gereguleerd 2 biertjes te kunnen nemen maar ook al ben ik mentaal sterk geworden en grotendeels mijn psychische klachten en stoornissen de baas zou het kunnen kan iemand mij hier iets over zeggen of over mee praten ?

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Je bent nu clean, maar de verslaving is niet over. Je moet er to h rekening mee houden, dat wanneer je weer start het zo weer verkeerd gaat.

    Reageren
    Catootje

    Overmatig alcoholgebruik verandert wat in je hersenen, waardoor matig drinken meestal niet kan. Sowieso werkt alcohol bij grotere hoeveelheden ontregelen op je lichaam. Het zorgt, door de snelle suikers, voor schommelingen in je bloedsuikerspiegel, voor verlies van vitaminen en mineralen, waaronder zink, vitamine B en magnesium,  en vermindering van bepaalde enzymen. Beter dus goed voor je lichaam zorgen, ook voor extra voedingsstoffen en het bij een theetje laten. Psychische problemen zijn vaak een samenspel van emotionele en lichamelijke factoren, waaronder ook een schommelende bloedsuikerspiegel en tekorten aan voedingsstoffen.

    Reageren
Reageer op: Mentaal sterker geworden Alcohol ?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.