Zoeken Vraag het forum

buik te dik

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • chiba

    Hallo allemaal

    Heb zins mijn baarmoeder verwijderd is ben ik behoorlijk aangekomen rond mijn buik en billen.
    Voorheen woog ik altijd zo rond de 52 a 55 kilo dat schommelde altijd, mijn lengte is 159 cm. en weeg nu 67 kilo (heb wel last van een spastische darm)het lijkt wel of ik zwanger ben zo opgeblazen is mijn buik, wat kan ik er aan doen?

    4 reacties
    Reageren
    Vriend

    Minder eten en meer bewegen en buikspieroefeningen doen. In theorie erg eenvoudig, in praktijk toch vaak een kwestie van karakter en doorzettingsvermogen.

    Reageren
    chiba

    Dank je voor de tips heb nog wel een vraagje, mijn eetgewoontes zijn niet goed, heb slaap problemen en leef merendeel snachts en weet dat je dan niet veel moet eten, overdag eet ik niks en savonds mijn bordje warm eten en dan tegen drie uur snachts neem ik vaak nog wel eens een tostie.
    Nu wil wel buikoefeningen doen maar zit met mijn rug en heup die versleten zijn, zijn er ook oefeningen waar je je rug en heup niet belast?

    Reageren
    Emanuelle

    Of je ’s avonds of overdag eet maakt niet uit, als je maar wel goed en gezond eet en voldoende beweegt. En deze twee allerbeangrijkste zaken lijkt u niet goed verzorgd te hebben. En dan gaat inderdaad de buik groeien.

    Als je een zwakke rug hebt, ga dan niet direct zware oefeningen doen, maar wees voorzichtig en zorg eerst dat je gewicht verliest, dat kan een paar maanden duren als je op een gezonde manier afvalt, en pas dan als je wat lichter bent, start dan voorzichtig met buikspieroefeningen.

    First things first. Als je zo lang jouw lichaam verwaarloosd hebt, verwacht dan niet dat het nu even snel precies doet wat je wil. Je zult er meer zorg voor moeten dragen, en dan komt het op termijn, langs de weg der geleidelijkheid goed.

    Reageren
Reageer op: buik te dik
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.