- jaap14 juni 2009 om 12:21
hallo
Ik ben een jongen van 20.
Ik heb nu ongeveer 5 dagen last van hoofdpijn/nekpijn.
Ook als ik ga lopen heb ik last van duizelingen.
Ook heb ik de hele dag dat ik een beetje wazig alles tot mij neem. moeilijk concentreren etc.Over een hele dag gezien is het er soms wel en soms niet. Ik zit er echt de hele dag aan te denken en denk dan ook dat er iets erg met me aan de hand is. Ik werd daarbij ook misselijk.
Ik merk aan mezelf dat als ik er niet teveel aan probeer te denken dat het dan wel wat afneemt.
Er is ten opzichte van 2 dagen terug wel wat verbetering gekomen.Ik ben ook al naar de dokter geweest en die vertelde mij dat de duizelingen aan het evenwichtsorgaan liggen. Ik kan pas over 4 weken terecht bij een KNO arts. Die zal dan gaan kijken naar mijn evenwichtsorgaan.
nu op dit moment heb ik een soort druk op mijn beide slapen op mijn hoofd.
Kent iemand deze verschijnselen? en is het verstandig om weer naar de dokter te stappen en te zeggen dat ik een scan wil oid?alvast bedankt
13 reactiesReagerenJip14 juni 2009 om 18:52De klachten die je beschrijft zijn in bijna alle gevallen onschuldig en worden veroorzaakt door spanning en stress. Bijzonder dat je hiervoor bent doorverwezen. Ik ben benieuwd wat de KNO-arts hiervan vindt?!
Reagerenjaap15 juni 2009 om 17:29Bedankt voor je reactie!
De duizelingen zijn inmiddels weg ik heb alleen nog een zeurende hoofdpijn de hele dag.
Deze hoofdpijn komt me bekender voor en heb ik wel vaker. meestal last van als ik moe ben maar nu dus de hele dag.Ik hoop dat maar dat die hoofdpijn binnenkort ook verdwijnt ik kan nu in iedergeval al wel weer mijn dagelijkse dingen doen.
ReagerenAnoniem31 januari 2011 om 18:41Lees ook:
Duizeligheid, hoofdpijn en geen eetlust
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/202200-Duizeligheid-hoofdpijn-en-geen-eetlust.htmlal dagen hoofdpijn en duizelig
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/229622-al-dagen-hoofdpijn-en-duizelig.htmlTintelend en duizelig gevoel in hoofd in relatie met ogen?
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/25535-Tintelend-en-duizelig-gevoel-in-hoofd-in-relatie-met-ogen.htmlMoe, misselijk/beroerd, vaak ziek, hoofdpijn, duizelig
http://www.dokter.nl/forum/Overige-onderwerpen/33231-Moe-misselijk/beroerd-vaak-ziek-hoofdpijn-duizelig-koor.htmlDruk in hoofd/duizelig
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/194667-Druk-in-hoofd/duizelig.htmlhoofdpijn, moe
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/254579-hoofdpijnmoe.htmlbertie26 oktober 2012 om 21:20ik heb ongeveer een 10 jaar last van duizeligheid, chronische hoofdpijn, concentratieproblemen, oorsuizen, druk aan het hoofd, soms misselijkheid.
Reageren
Bij toename van stress een zwaar hoofd.
Volgens medici komt dit door een blokkering aan de nekwervels. (C1-C0- wervelblokkering; dit syptoom komt tot uiting wnr je een accident of iets dergelijks hebt gehad)
Mocht iemand hiermee ervaring hebben, verneem ik dit graag.Anoniem28 oktober 2012 om 15:13Kan een chiropractor niets voor je betekenen?
ReagerenLindsay26 juni 2013 om 11:31Ik lees net wat je hier vertelt en ik schrik mij te pletter… ik heb ongeveer 3 maanden last van dezelfde symptonen, ook iets aan mijn nekwervels.
Reageren
Ik volg hiervoor al 2 maanden kine, maar er is niet veel beterschap. Ik verlies stilaan de hoop…. Weet iemand raad???Anoniem19 februari 2015 om 17:36Hoi.
Reageren
Ik.heb exact hetzelfde.
Ook zie ik wazig.
Waarschijnlijk komt dit door alle klachten bij elkaar.
Duizeligheid is weg maar, hoofdpijn drukkend gevoel blijft..
Dennisdyno11 juni 2016 om 09:57heb het zelfde
Reageren
ben 2 jaar geleden betrokken in een ongeval .
nu steeds een zwaar hoofd /duizelingen/nek rug pijn /(grieperig gevoel)
/ een zwaar gevoel op de borst/misselijkheid en steeds moe…
heb van alles geprobeerd zoals kine osteo dokters mri…
mee leren leven zeker soms gaat het goed soms minder
maar nu ik hier lees dat het van de wervels kan komen ga ik toch proberen nog eens naar de osteo te gaan om dan te kijken of dit invloed zou kunnen hebben
grtzkim16 juli 2018 om 17:26ik Googlede deze klachten mbt een zonnesteek dan heb je dus ook deze klachten. veel drinken en regelmatig eten
ReagerenJoris21 december 2018 om 16:36Bij mij dachten ze neurologische, epilepsie ofzo maar de medicijnen werkten niet ik ben bij een osteopaat gegaan ,hij stelde een blokkade vast vergelijkbaar met een whiplash na 5 keer kraken voel ik mij als een vis in het water .
Moet je is proberen
ReagerenRaf9 februari 2019 om 14:07Ik ben een paar maanden geleden met de fiets over de kop gegaan en heb een whiplash achtige beweging gemaakt met als gevolg nekpijn, hoofdpijn, duizelig en misselijk
Eerst EEG scan laten uitvoeren, alles was in orde, MRI van de nek was wel wat artrose te zien maar niks wat duizeligheid veroorzaakt.. Op aanraden van de arts ben ik 10 keer naar de kiné geweest en in het begin leek het te helpen maar na een 3 tal weken zijn de klachten reeds erger als voor de behandeling.
Nu moet ik binnen 1,5 maand een CT scan van de schedel laten maken en naar de KNO arts.
Dit duurt me allemaal te lang en ben ik zelf gaan zoeken en uitgekomen op cervicogene duizeligheid, dit komt van een blokkade vanuit de nek.
Dit is ook wat Joris voor heeft denk ik dan en is te behandelen door Osteopaat of Chiropractor,
maar das nog afwachten.
ReagerenCatootje9 februari 2019 om 16:03@Raf, bij een whiplash zou ik vooral denken aan een atlascorrectie. Osteopathie kan zeker aanvullend werken maar zo iemand kijkt weer niet naar de stand van de atlas.
ReagerenRaizo30 oktober 2023 om 11:24Ik loop a 5 jaar met dezelfde soort klachten, ogen zwaar druk op het hoofd voel me zwaar, concentreren is moeilijk, voel dat ik geen balans heb,kno arts geweest evenwicht test gedaan de rechter evenwicht orgaan werkt 70 procent, kan van de nek komen, mri van de nek en hersenen,gelukkig was niks te zien maar de klachten bleven,ga best regelmatig naar de fysio soms naar chiropractor hij zit te veel spanning zeg hij elke keer na twee dagen komt terug,gaat wel iets beter maar nog niet helemaal weg, is er misschien iemand die dat dezelfde klachten hebben?
Reageren
Gr raizo


