Zoeken Vraag het forum

De pil, wanneer veilig?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo ik heb een vraag over de anticonceptiepil, is het zo dat je als je de maand goed heb geslikt je dan ook beschermt bent in de stopweek? en als je na de stopweek weer gaat slikken is de pil dan meteen op de eerste dag weer betrouwbaar of moet je eerst een paar pillen weer slikken totdat het echt weer betrouwbaar is?

    2 reacties
    Reageren
    Anoniem

    ohja nog een vraagje!
    Ik heb afgelopen zondag antibiotica geslikt voor mijn blaasontsteking en daar heb ik van de dokter gehoord dat de anticonceptiepil dan niet meer veilig is maar wanneer wel weer?

    Reageren
    John (moderator)

    Als je de pil goed gebruikt en er geen vergeet, ben je ook gewoon tijdens de stopweek door de pil beschermd. Dus oom meteen erna.
    Antibiotica heeft doorgaans geen invloed op de pil.

    Reageren
Reageer op: De pil, wanneer veilig?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

4 min leestijd

Striae tijdens de zwangerschap: wanneer, voorkomen en welke crème helpt?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.