- Anoniem17 maart 2015 om 18:42
[hide][/hide]hallo ik ben nieuw hier. Maar ik had een vraagje,ik heb vorige maand sex gehad met mijn vriend en condoom is gescheurd. Nu drie dagen later mijn menstruatie gehad. Nu moet ik ze normaal terug hebben ik heb eerst 2dagenbruinverlies gehad en dan 2 dagen bloed masr wel hevig. Maar nu is het gestopt van gisteren, kan iemandhelpen heb wel buikpijn.
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
17 maart 2015 om 18:51Je hebt dus nu je menstruatie. Ze kan wel eens iets anders zijn dan dat wart je gewend bent. Wat is nu je probleem?
ReagerenAnoniem17 maart 2015 om 18:55Nee geen menstruatie ik heb eerst 2 dagen bruinverlies gehad en 2 dagen bloed (rood) maar hevig. Maar nu niks meer maar heb wel buikpijn.
ReagerenJohn (moderator)
17 maart 2015 om 19:27Dat is ook een menstruatie hoor… Misschien nog niet helemaal klaar en komt er nog wat
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
zwanger of niet
- Door Anoniem
- 17 maart 2015 om 17:42
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties