- Anoniem7 september 2014 om 16:20
Hallo allemaal,
Ik heb een vraag…
Ik ben in de eerste week van me pil 2 pillen veegeten, maandag en dinsdag. Kwam hier echter woensdag avond pas achter terwijl ik zondag en dinsdag onveilige seks heb gehad..
Toch alsnog maar een morning after pil gehaald en doorgegaan met mn pilstrip.Kreeg zo’n last van de bijwerkingen van de MAP (tussentijdse bloeding) dat ik na de tweede pil week een week eerder ben gestopt. In deze stopweek niet ongesteld geweest, en denk dat ik nu moet wachten tot me volgende menstruatie voor ik kan testen?
Is nu 4 weken geleden, en heb wel wat klachten: Grotere tepels, donkerder tepelhof, buikkrampen, misselijk en duizelig.Mijn vraag: Moet ik nu echt wachten tot mijn volgende menstruatie voor ik kan testen of kan dit eerder?
De assistente van mn huisarts weet het niet, en omdat mn huisarts met vakantie is en ze “geen zin”had om het na te vragen moet ik volgens haar maar gewoon wachten.
Groetjes Jessica
1 reactieReagerenJohn (moderator)
7 september 2014 om 17:33Als de seks 4 weken geleden was kun je nu testen
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties