- Moi7 februari 2013 om 19:16
Hallo,
Ik ben vandaag drie weken overtijd, sinds mijn NOD verlies ik veel wittig slijm, soms denk ik dat ik ongi geworden ben omdat ik het eruit voel lopen!
De ene keer is het meer dan de andere keer maar het is wel wat lastig, ook heb ik last van krampen in de onderbuik, pukkels, vlagen misselijk en lichte duizelingen, sinds een halve week eind van de ochtend zo erg dat ik naar buiten moet omdat ik het gevoel heb dat ik of ga spugen of flauwval als ik binnen blijf.
Verlies je slijm als je zwanger bent?
Iemand ervaring mee?1 reactieReagerenEmma8 februari 2013 om 16:04Hai, ‘verlies je slijm als je zwanger bent’… ik kan het me eigenlijk niet meer herinneren want het is al weer 12 jaar geleden, maar volgens mij niet. Anders had ik het me vast wel herinnerd. Doe anders even een testje, dan weet je het.
Emma
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Behoorlijk wat slijmverlies, misschien zwanger? 3 weken over tijd
- Door Moi
- 7 februari 2013 om 18:16
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties