Zoeken Vraag het forum

Zwanger door afglijdend condoom?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Steff.

    Hallo iedereen!

    Ik zit met het volgende, ongeveer 2 maanden geleden ben ik voor het eerst met mijn kersverse vriend naar bed geweest, nu was het zo dat de condoom niet helemaal tot beneden af rolde (te klein/kort??) maar toen hebben we het ‘in the heat of the moment’ toch gedaan. Tijdens de seks is de condoon wel een aantal keer flink naar voren geschoven, maar we hebben dit wel telkens gecheckt en dan weer zo goed als het ging naar beneden gedaan. Nu ben ik de afgelopen dagen vrij misselijk, hoofdpijn, last van mijn buik rond de baarmoeder. Ik ben nog wel 1 keer ongesteld geweest (ik denk ongeveer een week na de seks) maar deze was heel raar, ik was langer dan normaal ongesteld (normaal precies 6 dagen, nu een dag of 10 á 11) en ik bloedde wel minder, maar ook iets donkerder dan normaal. Kan ik hierdoor zwanger zijn? Ik heb overigens wel vandaag een zwangerschapstest gedaan, deze was negatief, maar dit zegt niet heel veel gezien mijn moeder 8 testen had gedaan van mij, en de achtste was pas positief (terwijl ze toen al wel iets van 2 maanden zwanger was) Wat moet ik hier nou mee, en kan ik door deze manier van seks zwanger zijn geraakt??

    Heel erg bedankt alvast!

    3 reacties
    Reageren
    Merel

    Tja, dit is zo’n lastige situatie die niet met zekerheid te beoordelen is. Het lijkt erop dat je niet zwanger bent (test en menstruatie) maar het zou natuurlijk ook wel kunnen (symptomen, onveilig condoom, en ander soort bloeding dan menstruatie).
    De huisarts kan een bloedtest doen om een eventuele zwangerschap vast te stellen en kan je adviseren over passende anticonceptie. Dat lijkt mij dus het meest verstandige al kan je verwachten dat de huisarts je huiswaarts stuurt en geduld te hebben en af te wachten.
    Denk zelf alvast na of je anticonceptie wilt gaan gebruiken.

    Reageren
    Steff.

    Bedankt,
    Ben gelukkig ongesteld geworden, en nog een test welke ook negetief was.
    Anticonceptie: Ik kan niet tegen de pil, niet tegen de prikpil, en dan blijven er niet heel veel opties over. Zat zelf te denken aan een mirena, maar mijn dokter vind mij hier nog te jong voor.. Maar bedankt voor je reactie!

    Reageren
    Milou

    Zorg er in het vervolg voor dat je de juiste maat condooms gebruikt. En zorg ervoor dat je het condoom aanbrengt op de juiste wijze. Ken je de manier om dit goed te doen?

    Je kunt dit bij de drogisterij of apotheek even bespreken welke condoom het beste in aanmerking komen voor jouw seks partner zodat afglijden niet meer kan gebeuren. Lees dan gelijk goed de gebruiksaanwijzing en wacht daar niet mee tot jullie weer seks hebben.

    Reageren
Reageer op: Zwanger door afglijdend condoom?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.