Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

zwanger van zaad van voor de ongesteldheid?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • sanne

    Dag allen,

    Is het mogelijk om bevrucht te worden door zaadcellen die de dag voordat je ongesteld bent geworden in de baarmoeder zijn gekomen en je na de ongesteldheid alsnog bevruchten?

    4 reacties
    Reageren
    Zonnetje

    Hoi Sanne,

    Bedoel je je ongsteldheid of je eisprong? Want als je ongesteld bent, is de kans dat je zwanger wordt nihil. Dan zou je direct met je ongesteldheid ook een eisprong moeten hebben.

    Reageren
    sanne

    Nee, ik bedoel stel dat ik seks heb met mijn vriend en hij komt in mij klaar en de volgende dag word ik ongesteld. Kan ik dan twee of drie dagen na dat ik ongesteld ben geweest nog zwanger worden van het zaad dat toen in mij kwam?

    Reageren
    Zonnetje

    Nee, ten eerste is een ongesteldheid het teken dat een eicel niet bevrucht is en zich niet heeft genesteld in je baarmoeder (dan ga ik er van uit dat je geen pil oid slikt en dus op natuurlijke wijze ongesteld wordt).
    En ten tweede overleven spermacellen gemiddeld niet zo lang in de baarmoeder. Zeker niet als je ongesteld bent en er dus veel vocht (bloed ed.) uit je baarmoeder komt.
    Daarnaast moet je dan ook direct met je ongesteldheid een eisprong moeten hebben, dus dan ben je elke 2 weken ongesteld… maar dat komt volgens mij niet zo vaak voor.

    Misschien een domme vraag… maar waarom doe je het niet veilig?!! Condoom? Pil? Je kunt er zoveel problemen mee voorkomen…

    Reageren
    sanne

    Bedankt voor je uitleg en vooral bedankt dat je jezelf om andere bekommert, echt goed! Maar ik gebruik ook voorbehoedsmiddelen hoor. Het was gewoon een vraagje

    Groetjes

    Reageren
Reageer op: zwanger van zaad van voor de ongesteldheid?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.