Zoeken Vraag het forum

Zwanger zwakker?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik maak me best wat zorgen over dat coronavirus. Omdat het voornamelijk de zwakkeren betreft. Nu weet ik dat zwangeren minder weerstand hebben, maar behoor ik dan ook tot de risicogroep wat betreft corona? Ik snotter nu een beetje en ben gelijk bang omdat ik afgelopen donderdag naar de negenmaandenbeurs ben geweest. Op die dag kwam ook het nieuws dat de eerste besmetting had plaatsgevonden. Nu had ik al wat langer last van volle holtes, maar de media maakt me gek.

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Neem morgen contact op met de huisarts als je er ongerust over bent

    Reageren
    Anoniem

    Ik ben niet ziek, heb geen koorts en hoest ook niet, ik heb al een tijd last van mijn holtes. Mijn vraag is meer, ben ik nu een risicogroep omdat ik zwanger ben?

    Reageren
    John (moderator)

    Nee. We zien dat infectie met het virus hetzelfde verloop heeft als bij vrouwen die niet zwanger zijn. Voor zover bekend is er geen verhoogde kans op een miskraam of aangeboren afwijkingen door infectie met dit virus. aldus het RIVM

    Reageren
Reageer op: Zwanger zwakker?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.