- Michelle18 juli 2008 om 10:13
Hallo,
Ik heb gister een positieve zwangerschapstest gehad met predictor. Nu probeerde ik het vandaag weer met een clearblue en deze is negatief. Ik ben nu zo ontzettend onzeker en ik weet echt niet meer wat ik moet denken. Welke test is nou juist?
Zou heel blij zijn met reacties.
groetjes
3 reactiesReagerenstefanie24 oktober 2008 om 12:32Ga gewoon even naar de huisarts en leg daar je verhaal uit, dat de eerste test positief was en de tweede negatief, Waarschijnlijk zul je dan weer een test doen bij de huisarts en anders een bloedtest om het allemaal zeker te weten.
Reageren
Laat je het even weten hoe het is afgelopen?
Groetjes Stefanie.Arie co-assistent25 oktober 2008 om 02:18Vreemd. Maar een positieve zwangerschapstest is positief, daar is geen twijfel over. Je zult de 2e test niet goed gedaan hebben. Of je hebt de eerste te laat afgelezen.
Reageren
Een zwangerschapstest is 100% zeker. Ik vraag mij daarom af waarom je het een dag later gecheckt hebt, blijkbaar twijfelde je, misschien wel omdat je slordig bent geweest.Stefanie6 november 2008 om 09:38het zou ook wat beleefder kunnen zijn arie, ik bedoel ik was 12 weken in verwachting terwijl mijn testen allemaal zeiden negatief en dwars door de pil heen dus heeft niks met niet voorzichtig zijn of hoe je het ook wilt noemen.
Reageren
Als je eht niet vertrouwd gewoon naar de huisarts gaan, die neemt wel keuze’s en mogelijkheden met je door.
Sucses en laat je even horen hoe het is gegaan?.
Groetjes stefanie



