Zoeken Vraag het forum

Tepelhof groter geworden

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik heb in april met ene jongen op bed gelegen. Hij heeft toen met ze geslachtsdeel tegen de ingang van mij vagina geduwd en gestreeld op de ingang van mij vagina met zijn geslachtsdeel. Hij had wel een condoom aan en ik was zelf pas aan de pil paar dagen. Ik heb die dag ook gelijk de Ellaone noodpil geslikt. Ik heb in mei paar dagen voor mij ongesteldheid 4 zwangerschaptesten gedaan. Deze waren allemaal negatief. Ik ben toen paar dagen daarna ongesteld geweest en die maand daarop ben ik ook ongesteld geweest in mijn stopweek. Deze maand heb voel ik mij zwanger, mij buik doet pijn en mij tepelhof zijn stuk groter geworden. Ik voel mij ook misselijk. Ik ben naar de huisarts geweest en heb alleen verteld dat ik maagd en buikpijn hebt. Hij zei tegen mij dat ik een maagdontsteking heb. Maar ik voel mij zwanger, maar ik heb in april alleen zoiets met die jongen gedaan. De andere maanden helemaal niks. Hij heeft alleen geduwd en gestreeld met zijn geslachtsdeel tegen de ingang van mij vagina en Drn stopte die en is die klaargekomen in een doekje. Vervolgens hebben we weer het zelfde gedaan en had die een nieuwe condoom aangedaan. Alleen ik heb nu pas in juli deze klachten. Mij borsten voelen zwaar en doen licht pijn en de tepelhof van mij borsten zijn stukke groter geworden. Zit er een kans in dat ik zwanger ben, na deze bijna 4 maanden? Want ik moet over 8 dagen weer mijn stopweek nemen. En hoezo zijn mijn tepelhof groter geworden. En is het mogelijk om nu pas na bijna 4 maanden al deze klachten te voelen, terwijl ik elke maand in mijn stopweek ongesteld ben geweest?

    4 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Ik heb ook zondag nog 3 zwangerschaptesten uitgevoerd en deze waren alle 3 negatief.

    Reageren
    John (moderator)

    zo kun je toch onmogelijk zwanger raken..

    Reageren
    Anoniem

    Dus om zwanger te worden moet de geslachtsdeel van de man in de vagina gang gaan die 7-9 cm lang is? Als die niet in die gang van 7-9 cm gaat kan je niet zwanger raken? Moet deze dat helemaal naar binnen gaan en einde van je vagina hebben aangeraakt, om zwanger te raken?

    Reageren
    John (moderator)

    Om zwanger te raken moet er sperma in de vagina terecht komen

    Reageren
Reageer op: Tepelhof groter geworden
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

4 min leestijd

Striae tijdens de zwangerschap: wanneer, voorkomen en welke crème helpt?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.