- Anoniem18 december 2016 om 22:10
Hoi,
Vorige stopweek heb ik bijna niet gemenstrueerd, alleen een beetje afscheiding. Seks had ik niet gehad dus vond het een beetje raar. Daarna keurig de pil geslikt en zit nu weer in mijn stopweek. Heb seks gehad met mijn vriend, maar alles veilig en heb keurig de pil geslikt. Ik zou toch gewoon ongesteld weer moeten worden?
12 reactiesReagerenJohn (moderator)
18 december 2016 om 23:02Het kan best wel eens een keer wat minder zijn dan je gewend bent.
ReagerenAnoniem18 december 2016 om 23:57Bij mij is het ook zo, sinds vorige jaar bevalling werd ik steeds minder ongesteld alleen afscheiding. Ik Maakte veel druk er over. en zeker pil keurig, en altijd op tijd ingenomen. Toch aantal keren zwangershapstesten gedaan. Altijd negatief. Naar de ha geweest die zegt is normaal kan geen kwad zijn. Nu al 3 maanden niet meer ongesteld geweest. Wees gerust kan geen probleem zijn, zolang je de pil goed en tijdig inneemt.
ReagerenAnoniem19 december 2016 om 07:00Jaa word er alleen heel erg onzeker over. Bang dat ik eventueel zwanger kan zijn. Ik heb gisteren seks gehad met condoom maar moet nog ongesteld worden, kan dat kwaad?
ReagerenJohn (moderator)
19 december 2016 om 10:41Hoezo zou dat kwaad kunnen?
ReagerenAnoniem19 december 2016 om 12:55Weet ik niet maar ben gewoon zo bang dat er iets is. Vorige stopweek had ik alleen een dag afscheiding en ben bang dat ik het deze stopweek ook niet word..
ReagerenJohn (moderator)
19 december 2016 om 12:59Hoe meer je gaat stressen, hoe meer kans dat je menstruatie later komt of uitblijft. Als je de pil goed gebruikt en er geen vergeet, raak je niet zwanger.
ReagerenAnoniem19 december 2016 om 13:24Vorige stopweek was ik amper ongesteld en seks was voor de zomervakantie waartoe ik tot nu toe niks meer van heb gemerkt dus zwanger kan ik me niet voorstellen, daarna de pil geslikt en afgelopen vrijdag mn laatste geslikt. Ik heb gister seks (veilig) gehad met mijn vriend en zou ongeveer morgen ongesteld moeten worden. Ik maak me echt zorgen om niets?
ReagerenJohn (moderator)
19 december 2016 om 13:27Ja. Ik snap niet waar je je zorgen over maakt.
Reageren
Die een zwangerschapstest. Dan kun je zelf zien dat er niks aan de hand is.Anoniem19 december 2016 om 15:54Ik snap ook wel dat ik niet zwanger kan zijn maar heb helemaal niet het gevoel dat ik ongesteld moet worden..
ReagerenJohn (moderator)
19 december 2016 om 16:18Gewoon even rustig afwachten. Er kan niks bijzonders aan de hand zijn. De seks kan de menstruatie ook even afremmen
ReagerenAnoniem19 december 2016 om 18:08Hmm oke dan wacht ik ff af, maar vorige keer had ik een dag beetje afscheiding verder niks. Wat als ik nu weer niet word? Of is die kans wel heel klein?
ReagerenJohn (moderator)
19 december 2016 om 18:12Als je niet ongesteld wordt kun je een zwangerschapstest doen.
Reageren


