- Jadey20 augustus 2008 om 13:40
minuten geleden
Hoi,Ik heb gehoord dat je met een ovulatietest ook zwangerschap kunt testen. Nu heb ik vorige week dinsdag mijn eisprong gehad. Vandaag deed ik nog een ovulatietest van Predictor en dat was niet een dikke vette streep maar het zat er wel tegenaan, bijna net zo donker als de controlelijn.
Ik heb al eerder de testen van predictor gebruikt en als die negatief waren kreeg ik helemaal geen streep te zien vandaar dat ik het nu zo vaag vind.
Zou ik zwanger kunnen zijn?
3 reactiesReagerenAnoniem22 maart 2011 om 11:06Lees ook:
Ovulatietest positief
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/248324-Ovulatietest-positief.htmlAl maanden positieve ovulatietesten…
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/245701-Al-maanden-positieve-ovulatietesten.htmlAl 4 dagen positieve ovulatietest
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/179185-Al-4-dagen-positieve-ovulatietest.htmlNa eisprong positieve ovulatietest Zwanger?
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/179641-Na-eisprong-positieve-ovulatietest-Zwanger.html2x positieve ovulatietest deze maand
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/252576-2x-positieve-ovulatietest-deze-maand.htmlPositieve Ovulatie test vervolgens symptomen
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/176591-Positieve-Ovulatie-test-vervolgens-symptonen.htmlGeen positieve ovulatietest?
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/248963-Geen-positieve-ovulatietest.htmlovulatietest, wanneer beginnen?
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/16035-ovulatietest.htmlAl 5 x positieve ovulatie test
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/179435-Al-5-x-positieve-ovulatie-test.htmlDonna Ovulatietest onbetrouwbaar
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/258711-Donna-Ovulatietest-onbetrouwbaar.htmlOvulatietesten
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=ovulatietest&sa=zoeken#1412linsey199022 maart 2011 om 11:54heey meid dese vraag heb ik hier ook al gesteld nog van niemand een reactie..
Reageren
ik zit precies met hetzelfde probleem is vervelend he die spanning..
ik heb mijn ei ook gevoeld en nu 4 dagen later is die nog positief hahaha en snap er ook niks van maar goed hope dat we zwanger zijn dan maar xD Xxxx.22 maart 2011 om 21:48Een herhaaldelijke prositieve ovulatietest kan wijzen op een zwngerschap. Doe een zwangerschapstest.
Reageren



