- Anoniem22 maart 2019 om 02:24
Mijn vriend is met zijn penis over mijn Clit geweest. Hij ging er tegen aan wrijven en duwen.hij kwam ook een klein beetje tegen mijn vagina aan. Hij is niet in mijn vagina geweest en hij is niet klaargekomen.
Ik ben alleen bang dat ik door voorvocht
zwanger ben geraakt. Dit was 5 dagen voor
mijn menstruatie gebeurd. Nu ben ik al 4
dagen te laat met menstrueren. Ik maak me
enorm zorgen dat ik nu zwanger ben4 reactiesReagerenJohn (moderator)
22 maart 2019 om 20:01Zo raak je niet zwanger
ReagerenAnoniem23 maart 2019 om 21:14- ik ben nog steeds niet ongesteld geworden. Vanaf welke dag zou ik zwangerschapstest kunnen gebruiken. Het is 4 dagen voordat ik ongesteld zou worden gebeurd. En vandaag is het dag 5 dat ik overtijd ben. Ik maak me nog steeds erg zorgen en wil graag testen. Ik weet alleen niet of het zichtbaar is aangezien het een 9 dagen gelden is gebeurd.
John (moderator)
23 maart 2019 om 23:46Het is niet erg waarschijnlijk dat je zwanger raakt zo kort voor de menstruatie. Testen kun je 14 dagen na de seks
ReagerenAnoniem25 maart 2019 om 07:53Ik wou even een updaten geven. Ik ben gelukkig ongesteld geworden. Meestal zie je geen update over zulke dingen.
Reageren


