- Anoniem30 mei 2018 om 21:55
Hallo allemaal,
Ik voel me nu al 4 dagen niet helemaal goed. Ik heb last van
Misselijkheid
Snel geheugen verlies
En mentaal niet helemaal mezelf
Ik ben dit weekend dan ook elke nacht om 4 uur gaan slapen en heb geblowt. Ik durf niet te beoordelen of het daar mee te maken kan hebben (het blowen). Ik kan me niet goed concentreren en ben al een paar dagen constant misselijk. Ik voel me gewoon niet mezelf en word er ondertussen een beetje gek van.
Ik heb zojuist een wedstrijd gehad met voetbal, ik had een soort van black Out, en wist nadat ik had gescoord niet meer of ik echt een doelpunt had gemaakt of dat ik dat gedroomt had. Na goed nadenken wist ik het maar ben snel gewisseld omdat ik niet meer wist wat ik aan het doen was.
Ik weet niet wat het is en ben bang dat het blijvend is. Ik wil het liefst niet vertellen aan me ouders dat ik heb geblowt en weet ook niet of dit er mee heeft te maken.
Ik heb op internet gezocht en kon niet echt iets vinden alleen dat het misschien een psychose kan zijn.
hoop dat jullie me kunnen helpen en me tips kunnen geven.
Groeten Mij
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
30 mei 2018 om 22:09Het zou toch mede door het blowen kunnen zijn.Ik raad je toch aan om naar de huisarts te gaan.
ReagerenAnoniem30 mei 2018 om 22:13Ik heb samen met me moeder besloten om het nog even aan te kijken tot volgende week hoe het dan gaat en dan als t blijft naar de huisarts te gaan, ik heb haar niet verteld dat ik heb geblowt maar wel uitgelegd wat ik voel.
ReagerenCatootje31 mei 2018 om 07:12Beter toch vertellen. Dan weten je ouders en andere mensen beter wat ze moeten doen en eerder ingrijpen als er wat aan de hand is. CBD is wel de tegenhanger van THC. Zou wellicht kunnen helpen. En zorgen voor een goed dag- en nachtritme. Een keertje laat maken is niet zo’n ramp maar als je ontregeld bent kan je beter je rust nemen.
Reageren



