Zoeken Vraag het forum

Mega clitoris

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste mensjes
    Ik ben so’n 13 jaar En heb een erg grote clitoris hij hangt er gewoon uit en mijn buitenste schaamlippen hangen er ook maar gewoon mij en verbergen mijn clitorus helemaal niet. Dit is altijd dus niet alleen waarneer ik opgewonden ben. Is dit normaal want ik schaam me er echt dood voor. Heeft het misschien te maken met mastruberen?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Je clitoris wordt ook niet “verborgen” door de schaamlippen, maar door het voorhuidje (clotorishoedje). Ik kan er Zo ongezien niet veel over zeggen, maar wat je schrijft klinkt toch eigenlijk heel normaal. Als je er ongerust en onzeker over bent, ga dan even naar de huisarts, die kan er dan even naar kijken en zeggen of alles normaal is.

    Reageren
Reageer op: Mega clitoris
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

4 min leestijd

Seks tijdens de zwangerschap: wat verandert er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.