- Anoniem21 september 2015 om 17:41
Een week terug ben ik langs de huisarts geweest omdat vrijen sindskort een branderig gevoel opleverde (naderhand). Op basis van die klacht en een aantal andere symptomen stelde de huisarts vast dat ik last heb van een schimmelinfectie, iets waar ik zelf ook al vanuit ging. Hij heeft me een crème voorgeschreven: miconazolnitraat/hydrocortison. Deze moest ik twee keer per dag onderaan dun uitsmeren. Echter, sinds ik de crème smeer heb ik veel meer last van afscheiding. Het lijkt erop dat dat juist erger wordt. Kan dit komen door dat ik (en dit heb ik aan mijn eigen vergeetachtigheid te wijten) niet consequent genoeg smeer. Ik vergeet soms wel eens een ochtend of dag te smeren. Of is dit een bijwerking van de crème? Ik voel me er nogal ongemakkelijk bij.
Daarnaast heb ik het al aan de doktersassistente gevraagd : raakt de werking van de pil niet vermindert door deze crème ? Volgens de assistente was het gewoon veilig maar ik las net een artikel waar stond dat de crème tegen schimmelnagels de pilwerking wel vermindert. Waarom deze crème dan niet?Bij voorbaat dank
1 reactieReagerenJohn (moderator)
21 september 2015 om 19:42De crème heeft geen wisselwerking met de pil. Crème tegen schimmelnagels kan een andere werkzame stof hebben.
Het is alleen een beetje vreemd dar e huisarts een crème geeft voor een uitwendige behandeling. De schimmelinfectie zit namelijk ook in de vagina.
Reageren
Alleen met uitwendig smeren zal dat ook niet weggaan. Stop met de crème en haal bij de drogist of apotheek Canesten Gyno.



