Zoeken Vraag het forum

Last van dik vlies bij uithalen-inbrengen tampon

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Bij het inbrengen maar vooral bij het uithalen van een tampon heb ik last van een dik vlies dat tegenzit. Het inbrengen van een tampon gaat bijna niet zonder het eerst inbrengen van mijn vinder om het vlies opzij te duwen zodat de tampon kan volgen. Bij het uithalen van de tampon bedekt een groot vlies onderaan een deel van de tampon waardoor de tampon er vaak met veel moeite en pijn pas uitkomt, ookal trek ik wel in de goede richting.
    Wat bezoeken van fora brengt mij bij het ´septate hymen´ waarbij er een extra draadje als het ware over de vagina zit gespannen. Dit is bij mij niet zo, ik denk dat het maagdenvlies bij mij gewoon erg dik en strak is. Moet/kan ik hier iets aan laten doen? Of zal een arts aanraden om het aan te kijken en te wachten tot de eerste keer seks?

    2 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Ohja: het lukt ook amper om meer dan een vinger in mijn vagina te krijgen. Twee gaat met veel moeite net.

    Reageren
    John (moderator)

    Het is heel goed mogelijk dat je maagdenvlies iets dikker/steviger is dan gebruikelijk. Je zou hier mee naar de huisarts kunnen gaan. Die kan kijken of het nodig is om er iets aan te doen. Ook bij de eerste keer seks zal dit ongetwijfeld ongemak gaan opleveren.

    Reageren
Reageer op: Last van dik vlies bij uithalen-inbrengen tampon
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.