- Rachel2 oktober 2012 om 09:40
Hallo,
Ik heb erg vaak last van een uitwendige schimmel infectie, de laatste tijd om de maand zelfs wel. daar ben ik nu ook 2 keer voor naar de huisarts geweest. 1 keer kreeg ik van die eitjes mee om erin te stoppen en de andere keer microzanolzalf + een zalf tegen kloofjes dat moest ik samen mengen. werkt alle 2 goed want met 2 dagen ben ik er vanaf.
ik doe alles volgens het boekje, geen zeep, katoen ondergoed,na de sex gelijk wassen etc.
nu weet ik niet meer zo goed hoe normale afscheiding eruit hoor te zien. want het maakt me erg onzeker momenteel is het wit korrelig af en toe jeuk. vorige week ben ik ongesteld geweest, en de pil slik ik meestal 3 maanden door. dus ik ga nu weer die microzanol zalf gebruiken . maar zou er een oorzaak kunnen zijn waardoor het steeds terug komt? soa, ik las net ergens baarmoederhals kanker, ik zit gelijk in de stres. of zou ik er gewoon gevoelig voor zijn? mijn vriend heeft trouwens nergens last vanalvast bedankt
5 reactiesReagerendokterK2 oktober 2012 om 16:23Je doet al heel veel goed! Alleen liever niet gelijk wassen na de seks, uitplassen is beter. Ook niet spoelen in de vagina, maar er alleen uitwendig. Maar zelfs al doe je alles goed dan nog zijn er vrouwen die erg vaak een schimmel krijgen en sommige vrouwen hebben zelfs chronisch een schimmel. Heel vervelend. SOA zou ik uitsluiten als je ook echt SOA-risico hebt gelopen. Baarmoederhals kanker kan dit soort klachten geven, maar vaak is er dan ook bloedverlies. Ik weet niet hoe oud je bent en of je al een keer een uitstrijkje hebt laten maken? Het meest voor de hand liggende is dat je gevoelig bent voor schimmelinfecties. Maar als je het niet vertrouwt…dan toch maar weer naar de huisarts.
ReagerenRachel3 oktober 2012 om 10:38als ik er last van heb is de afscheiding alijd wit, een beetje klonterig. of een heel klein beetje geel en ik heb nog nooit bloed erbij gehad. ik ben 25 en nog nooit een uitstrijkje laten maken
ReagerenAnoniem13 oktober 2012 om 13:46Lees ook:
Al 3 jaar schimmelinfectie
http://www.dokter.nl/forum/Diabetes/173420-3-jaar-last-van-schimmel-infectie…help.htmlCandida crèmes werken niet
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/165640-candida-cremes-werken-niet.htmlC8 oktober 2012 om 07:18De enigste resultaat haal je in het Academisch Ziekenhuis. Vraag je huisarts dus meteen daar om een verwijskaart. Suc6.
ReagerenAnoniem14 november 2012 om 10:13Lees meer vragen en antwoorden over Candida, schimmel, vaginale jeuk:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=candida+schimmel+vaginale+jeuk&sa=zoeken&siteurl=http%3A%2F%2Fwww.dokter.nl%2F



