Zoeken Vraag het forum

Tussentijdse bloedingen bij pilgebruik

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mila

    Hoi!

    Ik kamp al een hele tijd met tussentijds bloedverlies  terwijl ik de pil gebruik (ethinylestradiol/drospirenon xiromed). De bloedingen zijn vaak helderrood, lichtroze, bruin of zelfs bijna zwart. Meestal gaat dit ook gepaard met het verlies van kleine bloedpropjes (stolsels). Ik heb verder geen buikpijn oid. Ik ben hiervoor ook al een aantal keren bij de huisarts geweest: op zo’n beetje elke soa is wel getest (allemaal negatief, heb ook een vaste monogame partner) en ook het uitstrijkje voor het HPV virus was negatief. Daarnaast ook doorverwezen naar de gynacoloog en die heeft een inwendige echo gemaakt, hier was niets op te zien en alles zag er normaal uit. Ook aan de baarmoedermond was niets afwijkends te zien. Heel zelden heb ik ook contactbloedingen (het begon ook te bloeden bijv toen de huisarts een uitstrijkje maakte). De ene maand duurt zo’n doorbraakbloeding een week, de andere keer een dag en weer een andere keer heb ik er bijv een halfjaar helemaal geen last van.

    Ik ben een beetje ten einde raad.. het is echt heel erg vervelend en ik heb al zo’n beetje alles laten onderzoeken wat het kan zijn. Zou het bijvoorbeeld kunnen dat dit gewoon komt door de pil? Dat mijn lichaam daar bijv. niet goed tegen kan? Of dat de pil te licht is (ivm met bloedverlies met stolsels).

    Hoop dat iemand me kan helpen!

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Misschien heb je gewoon een andere pil nodig. Bespreek het met je huisarts

    Reageren
Reageer op: Tussentijdse bloedingen bij pilgebruik
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.