Zoeken Vraag het forum

pijn bij het vrijen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    hallo,

    ik ben een meisje van 18 en heb al 8 maanden seks met mijn (eerste) vriend. de eerste keren vrijen deden pijn bij mij maar ik dacht dat het wel zou overgaan, maar na 8 maanden heb ik nog steeds erg veel pijn. het doet pijn aan de ‘ingang’ van de vagina, alsof er teveel spanning staat op die huid, en ook vanbinnen (een branderig gevoel, soms stekend)

    we hebben wel nog regelmatig seks. ik heb het ondertussen wat leren verdragen en ik probeer gewoon te genieten van het feit dat we seks hebben, terwijl het lichamelijk genot heel beperkt blijft bij mij. als het echt teveel pijn doet zeg ik het wel en dan doen we het niet. ik praat hierover heel veel met hem en hij vraagt ook steeds of het pijn doet en meestal zeg ik dan iets in de aard van ‘ja een beetje maar het doet ook wel goed’ en overtuig ik hem om verder te doen, omdat ik hem wil zien genieten.
    na 8 maanden begin ik me hierover toch wel ongerust te maken en ik word er ook erg ongelukkig van. ik weet dat het echt niet goed is om op deze manier door te gaan.

    de tips die voor dit probleem meestal gegeven worden (ontspannen zijn, glijmiddel, veel voorspel…) helpen niet. we hebben al alles geprobeerd. ik sluit natuurlijk niet uit dat ik onbewust gespannen ben. zelf denk ik dat het ligt aan het feit dat hij nogal groot (maar vooral ‘breed’, ik bedoel grote diameter) geschapen is. ik denk dat mijn vagina te nauw is voor hem.

    zijn er nog mensen met dit probleem, en wat kan je eraan doen?

    3 reacties
    Reageren
    Mii

    Ja ik heb hier ook last van maar bij mij kwam het pas na 2 of 3 jaar.
    Ik weet niet wat het is en wat we eraan kunnen doen.

    Reageren
    Anoniem

    even googlen : vaginisme.

    Reageren
Reageer op: pijn bij het vrijen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.