Zoeken Vraag het forum

Pijnlijke clitoris

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Clio

    Sinds twee dagen heb ik erge pijn aan mijn clitoris. Aanraken is eigenlijk onmogelijk en ook de kleren die er tegenaan komen doen pijn. Het is niet ontstaan na seks. Ik heb 1 vaste partner al 3 jaar dus ik denk ook niet direct aan een Soa. Ik heb daarbij al een hele tijd (2 maanden) last van plasproblemen (constant aandrang om te plassen, na het plassen nog steeds aandrang). Hierbij heb ik ook al een tijd een kloppend gevoel in mijn vagina. Sinds kort heb ik hier nu dus ook een pijnlijke clitoris bij, soms ook wat jeuk maar eigenlijk vooral pijn. Ik ga sowieso wel even naar de huisarts maar ik vraag me af of mensen tips hebben over een mogelijke oorzaak dan kan ik dit ook voorleggen aan mijn huisarts.

    Groet

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het zou een urineweginfectie kunnen zijn

    Reageren
Reageer op: Pijnlijke clitoris
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.