- Maria6 maart 2017 om 15:48
Goedemiddag,
Ik heb last van steekjes in mijn vagina(vaginaingang en eromheen(plasbuis en daar voor vaginaingang). Verder pij met plassen en last van een steek bij seksuele opwinding.
Als ik mezelf aanraak daar beneden voelt het ook niet prettig meer(als seks zonder voldoende opgewonden te zijn) en als ik mn vaginaingang inga heb ik zelfs last van branderig gevoel.
Huisarts zei het niey te weten. Adviseerde even lactacyd om evt verstoorbare zuurgraad te herstellen. Daarna vaginale douche met water. Hielp ook niet. En nu 4 weken later is het niet vanzelf weggetrokken.
Wat kan dit zijn? De huisarts heeft mn vagina ook onderzocht dus niet alleen naar mn verhaal geluisterd. Maar weet het niet!
62 reactiesReagerenJohn (moderator)
6 maart 2017 om 17:38Ga in ieder geval terug naar de huisarts en vraag een verwijzing voor de gynaecoloog.
ReagerenMaria6 maart 2017 om 18:18Dankjewel voor het reageren Tandor!
Reageren
Ik las net dat een ongezonde vaginabalans ook door stress kan komen. Kan dat?
Ik heb veel stress op het moment(heel veel boosheid) dus mogelijk daarvan?
Of toch naar huisarts?John (moderator)
6 maart 2017 om 19:00Dat zou kunnen, maar ik vind de klachten toch net iets te fors
ReagerenMaria6 maart 2017 om 19:32Maria6 maart 2017 om 23:03Het is wel met komen en gaan dokter maakt dat nog iets uit?
De pijn bij het plassen en steekjes zijn ook even weg geweest.
Ik maak me zorgen en heb nu een snee gekrabd in slaap denk ik) op mijn clitoris die ik even wil laten genezen en moet dan nog omgesteld worden dus het duurt nog even tot ik naar de dokter kan.
ReagerenJohn (moderator)
7 maart 2017 om 00:00Je moet natuurlijk zelf beslissen of en wanneer je naar de dokter gaat.
ReagerenMaria12 maart 2017 om 09:59Hoi,
Ik heb nog 1 vraag: het voelt ook niet meer gewoon als ik de douchestraal erop zet om me te wassen. Ik had daar nooit problemen mee! Kan het nou niet gewoon een schimmelinfectie zijn want dat voelde volgens mij net zo!
Heb alleen geen afwijkende afscheiding.
ReagerenJohn (moderator)
12 maart 2017 om 10:08Ik kan die vraag zo ongezien echt niet beantwoorden. Ga gewoon even naar de huisarts en laat ernaar kijken.
ReagerenMaria12 maart 2017 om 10:29Ok!
ReagerenMaria13 maart 2017 om 17:30Sorry hoor dat ik vragen blijf stellen maar kan u me vertellen wat het zou KUNnen zijn? Ik schrik niet van tumoren of iets dergelijks. Ik ben vooral heel bang dat het Essentiele vulvodynie is! Ik heb daar net over gelezen en dat schijnt in te houden dat het nooit meer helemaal weg gaat! Ik word gek van de gedachte.
Ik kan pas na menstruatie naar de dokter en dat duurt nog een paar dagen.
Als het teveel om op te noemen is dan houdt het op hoor mijn belangrijkste vraag is of het dat kan zijn.
Hartelijk bedankt!
ReagerenJohn (moderator)
13 maart 2017 om 17:39Het is heel erg moeilijk om daar zo iets over te zeggen.
Kijk op onderstaande link voor een aantal mogelijkheden. Maar of ze van toepassing zijn kan ik dus niet zeggen. Het zijn aandoeningen die door een gynaecoloog samen met een dermatoloog onderzocht worden.
http://www.huidziekten.nl/zakboek/dermatosen/vtxt/vulvodynie-vulvodynia.htm
ReagerenMaria13 maart 2017 om 17:54Dankjewel Tandor!
ReagerenMaria25 maart 2017 om 09:41Hoi Tandor,
Ik heb 3 eieren gekregen. De dokter dacht toch aan een schimmelinfectie(gyno daktarin 400 mg) maar vannacht het 3e ei genomen en ik heb nog last van jeuk en pijn bij plassen. Gister wel een x bijna geen pijn. Wat een verademing na 3 maanden. Maar moet ik dan terug of nog een paar dagen aankijken?
ReagerenMaria25 maart 2017 om 09:45(Ik merkte ineens dat ik ook licht jeuk had)
Reageren




