- M.20 november 2016 om 14:28
Ik heb al ongeveer een half jaar last van hele erge jeuk boven bij m’n schaamlippen, het stukje net boven de clitoris zeg maar bij de opening. Het doet geen pijn, ik heb echt alleen maar last van jeuk. Ik heb soms wel last van afscheiding, maar niet heel erg. Ik heb ook geen pijn tijdens het plassen, het is alleen maar op de schaamlippen de jeuk. De huid is daar nu wat wittig verkleurd, ik denk dat het komt door het krabben. 2 weken geleden heb ik het verteld aan mijn huisarts, ze had er niet naar gekeken, maar ging er vanuit dat het een schimmelinfectie was. Ik heb daarvoor een zalfje gekregen, elke dag gesmeerd, maar het heeft niks geholpen. Dus voordat ik er weer heenga wil ik meerdere meningen horen, aangezien ze vaak maar van iets uitgaat. Met vriendelijke groet, M.
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
20 november 2016 om 14:39Dat zalfje zou ook in de vagina moeten…was daar geen applicator bij?
Welke zalf had je gekregen?PS
Reageren
Boven de clitoris is er geen opening … De uitgang van de urinebuis en de opening van de vagina zitten onder de clitoris.M.21 november 2016 om 07:55Nee ik had alleen een zalfje voor uitwendig gebruik, dat zalfje heette Fusidinezuur 20mg/g.
ps.
Reageren
verkeerd verwoord, ik bedoel daarmee de bovenkant.John (moderator)
21 november 2016 om 10:57Fucidine is niet geschikt tegen schimmelinfecties. Dat was dan wel wat vreemd van je huisarts.
Reageren
Ga terug naar de huisarts of haal bij de drogist een antischimmelcrème zoals canesten gynoLs23 mei 2024 om 05:02Mocht je hier nog steeds problemen mee hebben kijk eens naar de ziekte LS Lichen sclerosus
ReagerenLm7 juli 2024 om 00:13Dit klinkt als wat ik heb: lichen sclerosis. Ik gebruik dermovate en dat werkt heel goed. Was een lange zoektocht eer ik een gynaecoloog had die dit kende en mij een correcte diagnose gaf.
Reageren



