Zoeken Vraag het forum

Verdoving na wijsheidstanden

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Hanne

    Hallo,

    Ik ben Hanne en ik heb mijn wijsheidstanden laten trekken(14.01.2013). Na deze operatie had ik last van mijn, maar deze pijn is een normaal gegeven. Alleen bleef ik met een gedeelde verdoving zitten. Een deel van mijn onderlip en kin bleven verdoofd.
    Vrij snel nam ik contact op met het ziekenhuis en stelde de vraag of dit ‘normaal’ is. Daar werd ik steeds naar huis gestuurd met de opmerking:
    “dit komt goed…”
    “De dokter kan je niet helpen…”
    ” Nog mensen hebben dit gehad…”
    Na een maand had ik einde een afspraak bij een assistent die zou kijken naar mijn verdoofde lip/kin. Ze schreef mijn vit voor en ze legde me uit dat ze waarschijnlijk een zenuw geraakt hebben. Dit komt zeer zelden voor en zeker bij mensen uit mijn leeftijdscatergorie(ik ben 25 jaar)
    Na een maand werd ik gecontacteerd dat ik opnieuw op controle moest. De assistent had de specialiast erbij gehaald om dit allemaal te bekijken. Ik heb lichtjes weer gevoel in mijn lip/kin, maar het is zeer gevoelig en het doet pijn.
    Ik moet over een maand weer op controle. De specialist weet niet goed hoe ze me moet behandelen, maar wil me kort opvolgen.
    Ik stel de vraag naar mensen die zo’n situatie ook meegemaakt hebben. Is het gevoel volledig en zonder pijn terug gekomen? Hoelang heeft het bij hen geduurd.
    Hopelijk kan iemand mij zijn verhaal doen, zodat ik meer geruststelling kan vinden…

    Hanne

Reageer op: Verdoving na wijsheidstanden
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.