- Anoniem26 oktober 2014 om 14:03
hallo,
ik zat vandaag op een stoel en toen had ik mijn onder mijn stoel en op eens had ik er last van mijn enkel. heel erg last van. ik kan mijn enkel moeizaam op en neer bewegen met pijn.
wat zou ik hier aan kunnen doen? en weet iemand wat er aan de hand zou kunnen zijn?
ik heb al een tijd geleden mijn rechtse enkel heel vaak omgezwikt. en soms mijn linkse enkel. nu is het mijn linkse enkel.groetjes DDW
PS. alvast heel erg bedankt.
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
26 oktober 2014 om 15:03kan zijn dat je te lang een ongemakkelijk houding hebt aangenomen met je voet/enkel
ReagerenAnoniem26 oktober 2014 om 17:57weet u misschien wat ik er tegen kan doen want het is nu nog erger en ik kan mijn enkel alleen met heel veel pijn verplaatsen en ik kan hem bijna niet meer op en neer bewegen dat met heel heel heel veel pijn.
weet u misschien ook wat het kan zijn?
groetjes DDW
ReagerenJohn (moderator)
26 oktober 2014 om 18:08Als je er zo veel last van hebt zou ik morgen toch maar even bij de huisarts langs gaan en de enkel/voet even na laten kijken.
Reageren


