- Anoniem9 augustus 2014 om 20:53
Hallo allemaal,
Ik heb naar alle waarschijnlijkheid (volgens de arts van de huisartsenpost) 2 gebroken ribben en ik heb best wel veel pijn zijn er mensen die misschien weten hoe ik zo snel mogelijk van de pijn afkom.
De arts heeft me al aangeraden om 5 x per dag te koelen maar zodra ik ga koelen word de pijn veel erger ook heeft hij gezegd dat ik paracetamol in moest nemen maar dit helpt ook nauwelijks.
Is er iemand die tips kan geven ???
Bij voorbaat dank.
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
10 augustus 2014 om 08:32Je kunt er in principe niet veel aan doen. Behalve een pijnstiller gebruiken. Je zult er ook nog wel even last van hebben. Je kunt om een andere pijnstiller vragen. Diclofenac bijvoorbeeld. Je zou ook Ibuprofen met Paracetamol kunnen combineren.
ReagerenAnoniem10 augustus 2014 om 20:43Hmm beetje jammer de huisarts had het ook al over dat het een paar weken zou duren maar wil volgende week zo graag weer gaan judoen maar in ieder geval bedankt voor de tips.
Reageren



