Zoeken Vraag het forum

pijn in midden onder in rug uitstraling linker been

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hallo
    ik heb veel en vaak eigenlijk elke dag pijn in mijn rug deze is goed te onderdrukken met oxicontin maar die uitstraling in mijn been word ik helemaal gek van kan niet een halfuurtje zitten of moet weer lopen ook word ik s’nachts wakker van de pijn heb al een keer een hernia gehad en klachten lijken er erg veel op
    maar nu is het ook nog pijn recht in mijn onderrug geschoten en weet nu helemaal geen houdeing meer aan te nemen is gebeurd op werken
    kan dat komen omdat ik mijn lichaam verkrampt hou doordat ik de pijn in mijn rechterbeen wil ontlasten.
    wie heeft een tip
    gebruik al dagelijks een paar keer een tens apparaat (is met stroomschokjes om de pijn te verlichten)

    3 reacties
    Reageren
    Tandor1

    Ben je met die klachten al bij een specialist geweest?

    Reageren
    Anoniem

    moet volgende week naar neuroloog
    ook voel ik niet als ik mijn hand op mijn linkerbovenbeen leg of als ik deze indruk doof gevoel maar na het indrukken veel pijn heel vreemd weet u wat dit kan zijn

    Reageren
    Tandor1

    Het zou kunnen dat er een zenuw in de rug bekneld is geraakt. Misschien weer last van je hernia.
    De neuroloog zal het waarschijnlijk wel vinden.

    Reageren
Reageer op: pijn in midden onder in rug uitstraling linker been
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.