- Gerda3 april 2011 om 20:01
pijnlijke harde bult achter mijn wenkbrauw.
13 reactiesReagerenbrenda A4 april 2011 om 09:13is niet op een forum te beoordelen dus ga even naar de huisarts.
Reageren
ontsteking? Vetbult die ergens tegen aan drukt?
laat er naar kijken.
groetjes, BrendaCharisse4 april 2011 om 10:08Gerda, als je een vraag stelt, beschrijf dan duidelijk jouw probleem, wanneer de klachten optreden, wat je er zelf aan hebt geprobeerd te doen, of je nog andere medische problemen hebt, wat je er zelf allemaal van weet, en eigenlijk alles wat ermee te maken zou kunnen hebben. Dan is het voor ons een stuk gemakkelijker met je mee te denken. Ik hoor het wel.
ReagerenGerda.21 april 2011 om 19:44Ik heb gisteren na een scan van mijn hoofd,te horen gekregen dat de harde bult achter mijn wenkbrauw
Reageren
een benige goedaardige zwelling is aan de voorwand van mijn voorhoofdsholte, behandeling op dit moment is nog niet nodig, waarschijnlijk wel over een halfjaar
omdat dit gaat groeien.Dan moet ik alsnog geopereerd worden. Ik krijg dan een incessie in mijn wenkbrauw, ze klappen het dan open en gaan het bot afvijlen.
Ik moet er maar even niet aan denken,er zal dan ook wel een lelijk litteken overblijven neem ik aan.
De specialist zei dat dit heel zeldzaam is. Wie heeft dit nog meer meegemaakt?Elize21 april 2011 om 19:58Volgens mij komt dit niet zo vaak voor. Houd je ons op de hoogte?
ReagerenGerda29 april 2011 om 19:54Ik heb aan de specialist gevraagd wat het medische woord hiervoor, is hij zei ik weet het niet precies maar je kunt het vergelijken met een osteoom, hij zei ook als je er geen last van hebt zal ik het niet laten opereren, ik zei het doet nu al pijn ook in mijn hals en schouders en het groeit ook, hij zei, oh ja, dat wist ik niet, als je meer last krijg, kom dan maar weer langs, waar slaat dat nou op?
ReagerenSerge29 april 2011 om 20:28Vreemd verhaal Gerda. Ik zou met deze informatie naar de huisarts toegaan. De huisarts zal je precies uitleggen wat er exact aan de hand is.
ReagerenAnoniem7 januari 2014 om 21:29Ik heb ook een osteoom in de oogkas ze willen het opereren via de wenkbrauw ik zou dan van de gehele webkbrauw tot halverwege de neus een litteken krijgeb,ook zou de gevoelsgelaatszenuw doorgesneden moeten worden,hoe is het nu m jou?
ReagerenTandor17 januari 2014 om 23:51Het plaatsen van email adressen is op het forum niet toegestaan.
ReagerenAnoniem22 augustus 2014 om 14:37Ik heb vandaag ook gehoord dat ik een osteoom in mijn voorhoofd heb.
Reageren
Heb vaak kloppend gevoel op die plek. Wordt nu naar het vu ziekenhuis gestuurd.
Ik had er nog nooit van gehoord. Afwachten dan maar.Anoniem12 maart 2015 om 10:28Hoi Anoniem,
Ik ben erg benieuwd hoe het jou vergaan is met het osteoom. Is het verwijderd?
Mijn zoon van 13 heeft een osteoom in voorhoofdsholte, achter zijn oog en in bijholte. Hij gaat geopereerd worden maar we hebben nog geen datum.
Ik hoop dat je mijn berichtje leest en mij meer wilt vertellen over je ervaringen.groetjes, Miek
ReagerenBotgezwel oogkas net onder wenkbrouw7 maart 2019 om 08:22hi,
ik heb ook een gezwel daar zitten en wacht nu op een operatie. Bij mij moet het hele besmette bot verwijderd worden en gerecontrueerd . Omdat het gezwel echt uit het bot komt. Het wordt een complexe operatie. Er is jaren gelden gekozen voor afvijlen maar helaas dan blijft het terug komen.
ik wert nog niet of het goed of kwaadaardig is dat wordt na verwijdering onderzocht. Wel dat het nergens anders zit daar ik allerlei onderzoeken heb moeten ondergaan. ( skeletscan, mri hoofd, bloed en urine onderzoek)
ik heb 50 % kans dat de zenuw die daar loopt gered kan worden. Maar daar schijnt goed mee geleeft te kunnen worden, alleen mjn rechterhelft van mijn hoofd kan gevoelloos worden. Ik maak mij wel zorgen over het herstel maar wat moet moet.
vriendelijke groet Willeke
ReagerenWh23 september 2020 om 00:10- Hoe is het afgelopen willeke mijn dochter bvan 11 heeft ook zo n bult bij haar oogkas
- Gr wh
ietje1 maart 2026 om 17:23Ben in 1986 geopereerd in het AZU , waar ze het osteoom in voorhoofdholte hebben verwijderd. Litteken onzichtbaar achter de wenkbrauw.
Reageren


