- Erik8 april 2021 om 09:21
Goedendag,
De punt van mijn rib links is erg gevoelig! Nu heb ik daar ook vaak last van opgezette dikke darm. Last van pds. Zou de rib gevoelig kunnen zijn door de darm? Het trekt ook op dezelfde hoogte naar mijn rug! Daar voelt het als spierpijn. Heb mijn rib niet gestoten! Bedankt alvast
5 reactiesReagerenSuzan8 april 2021 om 10:18Hoi,
Je rib kan ook vast zitten,waardoor er een zenuwtje klem komt te zitten, dat voel je ook aan de voor en achterkant. Daar zou je mee naar een fysi/manueeltherapeut kunnen. Die kan dat vaak snel verhelpen.
Groetjes Suzan
ReagerenErik8 april 2021 om 10:35Bedankt voor je reactie! Ik loop al aantal weken bij de fysio en die zegt dat alles goed vast zit! Heb ook verkeerde zithouding, daar moet ik echt op letten. Iemand anders last van darmen en ribben?
ReagerenSuzan8 april 2021 om 13:36Maar heeft hij/zij het dan ook los gemaakt? En dan bedoel ik niet alleen de spieren maar ook de wevelkolom, ribben enz.
ReagerenErik8 april 2021 om 13:50Ik word flink gekraakt en alles maar het lukt nog niet echt om alles los te maken! Laatste keer kon hij wel goed kraken en daar heb ik nu ook minder last!
ReagerenErik8 april 2021 om 13:52Even ter aanvulling, mijn fysio is sportfysio en manueel therapeut
Reageren



