Zoeken Vraag het forum

Pijn onderschouderblad en oksel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Grootinga

    Geachte lezers,

    Ongeveer week geleden had ik ontzettend last van jeuk op mijn rug, onder mijn schouderblad. Na twee/drie dagen is de jeuk overgegaan, maar nu heb ik er op een andere manier last van. Echt pijn wil ik het niet noemen, maar het is wel constant aanwezig. Bijvoorbeeld als ik mijn arm tegen mijn lijf aan druk, dan voelt het ontzettend geirriteerd. Ik dacht dat het wel over zou gaan op den duur, maar toen ik vanochtend deo onder mijn oksel smeerde deed dat pijn en toen ik mijn vingers voelde, voelde ik een (spier, klier??) die erg pijn deed als ik er op drukte. Ook als er een koude windvlaag, bijvoorbeeld door tocht langs trekt, voel ik het heel erg versterkt op mijn rug/oksel.
    Heeft iemand een idee wat dit kan zijn en of dit vanzelf weer over gaat? Of moet ik hiervoor een arts raadplegen (iets wat ik nooit doe, omdat ik nooit ergens anders last van heb)?

    Alvast bedankt!

    1 reactie
    Reageren
    brenda

    ik zou toch even een arts raadplegen hierover. misschien een spier inderdaad, maar het kan ook een klier zijn. laat er even naar kijken.
    Brenda

    Reageren
Reageer op: Pijn onderschouderblad en oksel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.