- Mil14 april 2018 om 13:08
Hallo allemaal,
Ik heb 4 weken geleden m’n knie verdraaid. Op dat moment kon ik er niet op staan en zakte ik er telkens door. Dag erna ben ik bij de huisartsenpost geweest en deze dokter zei dat het te maken had met de aanhechting van de spieren.
Daarna heb ik drie dagen drukverband gehad en twee weken met krukken gelopen. In die tijd ook fysiotherapie gehad. Nu ben ik bezig om m’n knie weer sterker te maken en weer te beginnen met sporten.
Nu ik de oefeningen van de fysio doe, merk ik dat m’n knie al heel veel weer kan. Heb nu al twee weken weer enigzins getraind en dat ging wisselend. Toch merk ik dat ik mijn enkel niet naar mijn billen kan krijgen zonder veel protest van de spieren achter de knie. Ook als ik in zittende houding mijn knie langzaam aan strek, dan geeft hij bij bijna gestrekt twee klikjes. Is dit normaal? Dit doet geen pijn.
Is er iemand die hetzelfde doormaakt? Of tips heeft? Ik weet namelijk niet goed of m’n knie al genezen is of dat ik al te fanatiek ben.
1 reactieReagerenJohn (moderator)
14 april 2018 om 13:12Ik denk dat je een beetje te fanatiek bent…..
Reageren


