- KS1 juli 2017 om 08:46
Hallo,
Al meerdere jaren heb ik last van pijnlijke knieën, altijd symmetrische pijn. Ik ben hierdoor van een baan met veel staan naar een baan met beel zitte gegaan, in de hoop dat de pijn zou afnemen. Dit deed het niet, gisteren was de pijn op een nieuw toppunt en besloot na de huisarts te gaan. Ze hebben bloed geprikt en deze uitslag krijg ik dinsdag.
Nu wordt de pijn heviger en mijn onderbenen gaan ook meer tintelen en op meer plekken, nog steeds symmetrisch . Enig idee wat dit kan zijn of wat ik hieraan kan doen?
Groetjes
1 reactieReagerenJohn (moderator)
1 juli 2017 om 11:42Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek antwoord op te geven. Je Zult even de uitslagen moeten afwachten. In de tussentijd zou je dan wel een pijnstiller kunnen nemen tegen de pijn.
Reageren


