Zoeken Vraag het forum

Angst voor soa

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi John,

    Ik loop al enige tijd bij een psycholoog maar heb toch weer hele grote soa angst.
    Gister buiten mijn relatie bij een vrouw geweest. We hebben lange tijd gedroogneukt met kleren aan, zij haar string aangehouden en ik mijn broek en onderbroek. Ik heb haar af en toe gevingerd over der string heen (eerder gewreven niet er in gegaan). Zo’n 10minuten hierna heb ik mezelf afgetrokken, geen aanraking met haar vagina of mond ofzo. Volgens mij niet eens haar hand maar hoogstens alleen der buik ofzo.

    Nu ben ik toch als de dood voor een soa en door de mega stress ben ik echt ten einde raad. Kunt u mij helpen? Kan ik zo een soa krijgen? (Ik weet niet of zij er nu uberhaupt 1 heeft)

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Zo krijg je geen soa.
    Het is volgens mij niet de eerste keer dat je met zoiets zit. Ik snap niet dat je wanneer je dan toch zo’n mega angsten voor soa’s hebt, dan toch iedere keer weer dat risico opzoekt en vreemd gaat

    Reageren
    Anoniem

    Ik kan het alleen maar met je eens zijn John. Is inderdaad niet voor het eerst. Voor mijn gevoel ben ik er echt wel mee bezig (al tijd om de 2 weken naar psycholoog bijv.) Maar toch verpest ik het keer op keer. Ik voel me daarom ook leeg, niet levendig. Waarom ik het op zoek is toch ook vaak drank (geen excuus, wel waarheid). De trigger voor de stress vind ook al plaats bij sex met mijn vriendin, dan doe ik 6 stappen terug en ga toch weer alles analyseren van maanden geleden (negatieve testen zo veel ik kan tellen) en toch weer twijfelen. Erg erg erg lastig (maar mijn eigen stomme schuld)

    Ik hoorde iets over EMDR wat mssn kan helpen, weet jij daar iets van?

    In ieder geval dank voor je antwoorden altijd.

    Reageren
    John (moderator)

    Het is in ieder geval goed dat je hulp hebt gezocht. Of EMDR iets kan betekenen moet je dan met de psycholoog bespreken die kan dat beter inschatten

    Reageren
Reageer op: Angst voor soa
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.