Zoeken Vraag het forum

Onveilig contact en testuitslag

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jeroen

    Hallo John,

    Begin december vorig jaar heb ik een onveilig contact gehad. We hebben getongzoend en elkaar gepijpt zonder condoom. Voor over ik kan nagaan is hij daarbij niet klaargekomen.

    Ik heb vier weken erna mijn ochtendurine laten testen op gonorroe/chlamydia/trichomonas. Uitslag was negatief.

    Ik heb de week erna, dus vijf weken na het contact, bloed laten afnemen en dat is getest op hiv en syfilis. Ook die uitslag was negatief.

    Ik weet niet precies wat voor soort testen er zijn uitgevoerd, maar het was in het laboratorium van een ziekenhuis.

    Nu lees ik overal dat ik misschien wat vroeg ben geweest met de test.

    Kan ik aan de uitslagen nu wel waarde hechten?

    Jeroen

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Bij 5 weken kan er betrouwbaar worden getest, maar de grens ligt toch eigenlijk bij 6 weken.

    Reageren
    Jeroen

    Bedankt, John, voor je reactie.

    Zou je adviseren de test nog een keer opnieuw te laten doen, gezien het relatief kleine gelopen risico (elkaar gepijpt zonder condoom, geen sperma in mijn mond, mogelijk wel voorvocht maar zeker niet heel veel)?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zal dan niet nodig zijn

    Reageren
Reageer op: Onveilig contact en testuitslag
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.