Zoeken Vraag het forum

Jeuk gevolgd door/oorzaak bultjes

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Sv

    Hoi allen,

    De laatste tijd, toevallig elke keer dat ik sex heb na het scheren (geen idee of dat er wat mee te maken heeft), krijg jeuk/druk op een plek rondom mn schaamlippen en als ik kijk zijn er beginnende bultjes of al blaasjes met vocht er in, op die specifieke plek. Nu moet ik niet overdrijven het is tot nu toe maar 2 keer gebeurd. Maar ik heb het gegoogeld en het lijkt denk ik wel op herpes? Het is alleen niet zo ja slijmerig en veel. Het word wel rood er omheen maar ik heb nu de eerste keer perongeluk gekrabt waardoor het lek prikte en daarma gelijk cocosnoot olie op gedaan en het was weg! Geen idee wat het is.

    Moet er misschien bij zeggen dat ik beide keren kort er voor wel een nieuwe broek aan heb gehad?

    Ook heb ik veilihe sex met mn vriend en hem alleen dus ik snap het niet!

    Kan iemand mij vertellen wat dit is? Ik heb er enorme stress om en ik woon momenteel niet in NL anders zou ik lekker naar mijn lieve huisarts gaan 🙁

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat het toch een irritatie is door het scheren

    Reageren
    Sc

    dacht ik ook heb alleen nog nooit blaasjes gehad! Tot nu dan, best eng

    Reageren
Reageer op: Jeuk gevolgd door/oorzaak bultjes
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.