Zoeken Vraag het forum

Kans op hiv of symptomen uit angst?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo! Afgelopen weekend ben ik na een zwaar avondje uit bij een prostituee langsgeweest. Tijdens het voorspel heb ik deze dame gevingerd en hierna mijn penis (toen nog geen condoom) onbewust verschillende keren aangeraakt. Ik had echter geen enkel wondje ofzo.. Nu was mijn vraag wat de kans is op een hiv-besmetting? Ik kan al dagen amper slapen en panikeer bij elk rood puntje dat ik op mijn arm ofzo zie.. Zouden dit symptomen uit angst zijn of echter al van een besmetting? Alvast bedankt

    17 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Zo krijg je echt geen HIV.

    Ik denk dat je vooral last hebt van stress……

    Reageren
    Anoniem

    23 dagen geleden gepijpt door een wildvreemde. Voor de rest geen andere handelingen.

    Hij zei dat die een droge mond had na afloop dus lijkt geen bloed in het spel te zijn en ik zag ook niks raars.

    Heb sinds gisteren een aft in me mond en voor de rest geen enkele klacht.

    Is er kans op hiv geweest?

    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat die kans nagenoeg nihil is.
    Als je in zijn mond bent klaargekomen, heeft hij meer risico gelopen dan jij.

    Reageren
    Anoniem

    Ja ik ben klaargekomen in zijn mond maar hij tufte het gelijk uit. Is het risico groter geworden voor mij door dit?

    Reageren
    John (moderator)

    Nee hoor. Hij heeft in feite het meeste risico gelopen door het sperma. Maar zelfs dat risico is nog klein.

    Reageren
    Anoniem

    Oke bedankt voor je snelle reactie. Nu had ik zelf al gevonden dat hiv niet kan leven in speeksel hoe kan ik dan alsnog risico hebben gelopen?

    En daarbij weet ik niet of hij hiv heeft. Het was mijn eerste sexuele contact met een man ooit. Voor de rest alleen veilig gedaan met vrouwen.

    Reageren
    John (moderator)

    Daarom schreef ik dus: Ik denk dat die kans nagenoeg nihil is.

    Reageren
    Anoniem

    Sorry voor mijn overbezorgdheid dan.

    Kun je trouwens klachten aan je mond krijgen als jezelf degene bent die gepijpt is?

    Reageren
    John (moderator)

    Je hoeft je niet te verontschuldigen hoor.
    Nee, dat zou pas vreemd zijn.

    Reageren
    Anoniem

    Oke dan zal het wel gewoon een aft zijn. Moet ik mij nog ergens zorgen over maken ondanks dat ik geen klachten heb?

    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk het niet hoor…zolang je geen klachten hebt..

    Reageren
    Anoniem

    9000 keer pijpen
    Bij orale seks is de infectiekans enorm klein. In Spanje zijn 135 serodiscordante heterostellen gevolgd. Serodiscordant wil zeggen dat de ene partner hiv-positief is en de andere hiv-negatief. Zij hadden alleen pijpen zonder condoom en beffen zonder beflapje als onveilige seks in hun repertoire. In totaal werd er 19.000 keer gepijpt en gebeft. Er werd 9.000 keer gepijpt; daarvan was een derde met klaarkomen in de mond. Geen enkele hiv-negatieve deelnemer werd hiv-positief. In een Amerikaans onderzoek werd gekeken bij 239 homomannen die voor een test kwamen en van wie zeker was dat ze zes maanden daarvoor geen hiv-infectie hadden. Die mannen hadden die zes maanden alleen maar orale seks gehad (dus ook geen anale seks met gebruik van condoom). Geen van deze mannen was hiv-positief geworden, hoewel 98% geen condooms gebruikte en 35% sperma in de mond kreeg. Van die laatste mensen slikten 70% het sperma door. Dit wil niet zeggen dat pijpen zelfs met doorslikken van sperma volledig veilig is, maar het geeft wel een hint dat het risico kleiner is dan vroeger werd aangenomen.

    Na wat Googlen vond ik dit over het onderwerp

    Reageren
    John (moderator)

    Dat komt dus overeen met wat ik eerder al schreef:

    [quote]Daarom schreef ik dus: Ik denk dat die kans nagenoeg nihil is.[/quote]

    Reageren
    Anoniem

    Tandor wat is jouw medische achtergrond eigenlijk? Je staat niet bij de medewerkers van de site? Is de site tandor.nl van jou?

    Reageren
Reageer op: Kans op hiv of symptomen uit angst?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.