- Robert6 april 2023 om 17:44
Hallo allemaal ,
Ik heb na een risico geval getest 7 weken na het risico moment wat negatief was na heel veel stress is het vandaag de 88-89 ste dag en heb weer getest vandaag ben op moment enorm angstig tot de uitslag mocht dit ook negatief terugkomen is dit dan definitief ?
19 reactiesReagerenAnoniem6 april 2023 om 18:26De test na 7 weken was eigenlijk al voldoende. De test meet antistoffen en/of antilichamen. Na een hiv infectie is ofwel de een ofwel de ander waarneembaar vanaf een paar weken al!
7 weken is ruim voldoende window. De negatieve test van toen is dus definitief negatief.
88 dagen is ruim drie maanden, dat is nog een oude norm volgens verouderde internationale protocollen. Die test was dus eigenlijk niet nodig.
ReagerenAnoniem6 april 2023 om 18:27Geen enkele reden dus voor je angst.
ReagerenRobert6 april 2023 om 18:51Bedankt voor de reactie anoniem goed uitgelegd
Reageren
Ik zie dat je ook veel moeite doet en mensen goed helpt denk ook dat je deskundig hierbij bent zijn er voor jou gevallen bekend die na 7 week negatief bij 13 week positief omsloegen .Anoniem7 april 2023 om 08:18Die zijn er zeer, zeer sporadisch. Het gaat dan om extreme uitzonderingen, zoals mensen met een afweer-gerelateerde ziekte. Die weten dat echter zelf als ze zo’n ziekte hebben. Ook kan er wel eens een discussie ontstaan of een risicomoment wel echt een risico was. B.v.: je denkt een risico te hebben gelopen, wat feitelijk niet zo was. De test geeft na 6 weken negatief aan. In de tussentijd heb je daadwerkelijk wél een risico gelopen, zodat de test die je drie maanden later doet, alsnog positief is.
In de praktijk nog nooit meegemaakt.
ReagerenRobert7 april 2023 om 12:07Anoniem bedankt voor je goeie uitleg heb net de heb net de testuitslag binnen en die was negatief nu is het 100% hoop ik en kan ik genieten van het mooie weer
ReagerenAnoniem7 april 2023 om 15:41Doet dat! Het is stressvol wanneer je je zorgen maakt om iets waar je je geen zorgen meer om hoeft te maken.
ReagerenAnoniem17 april 2023 om 12:33Beste John is 3 weken voldoende voor een hiv test te laten doen ? Hé. 3 weken geleden seks gehad met een prostitué , alles is safe gegaan en ik heb geen klachten ofzo maar wou me toch testen voor de zekerheid
ReagerenJohn (moderator)
17 april 2023 om 15:43Nee, dat is dan 6 weken
ReagerenAnoniem17 april 2023 om 18:27Oké 6 weken dus , schat je zelf het risico hoog in ? Zoals ik zei is alles met condoom gebeurd
ReagerenJohn (moderator)
17 april 2023 om 18:28Nou eigenlijk geen risico
ReagerenAnoniem17 april 2023 om 18:50Ja dat dacht ik zelf ook , was gewoon wat angst en stress maar zoals ik zei , 3 weken al geen symptomen of dergelijke dus zal wel tussen de oren zitten
ReagerenJohn (moderator)
17 april 2023 om 19:12Ik denk het ook
ReagerenAnoniem28 april 2023 om 12:59Dag John ondertussen heb ik een test gedaan na ongeveer 4 weken en deze was negatief , nu maak ik mij zorgen of ik toch niet te snel was , zou ik nog een test doen , of was het risico zoals je zelf zei zo klein dat dit onnodig is
ReagerenJohn (moderator)
28 april 2023 om 18:35Testen bij 4 weken is natuurlijk te vroeg. Maar in principe heb je geen test nodig
Reageren


